ସୂର୍ଯ୍ୟ-ଶନିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଆଉ ୩ ଦିନ ପରେ ବଦଳିବ ଏହି ୩ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ..
 

Surya Gochar these 3 Zodiac Signs will get more benefits
ସୂର୍ଯ୍ୟ-ଶନିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ମାତ୍ର ଆଉ ତିନି ଦିନ ପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଯାହା ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମାସରେ ଏହାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାନ୍ତି ବର୍ତମାନ ଜାନୁୟାରୀ ୧୫ ତାରିଖରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ପୁତ୍ର ଶନିଙ୍କ ସହ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ପିତା ଏବଂ ପୁଅ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶନି ପରସ୍ପରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶତ୍ରୁତା ରହିଥାଏ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଶୁକ୍ର ଗୋଚର, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ, ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ହେବ ଧନ ବର୍ଷା!

ବୈଦିକ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମକର ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଚଳନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କାରଣ ଏହି ସମୟରେ ଶନି ଦେବ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିଥାନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମକର ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଚଳନ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। କିନ୍ତୁ କିଛି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯେଉଁମାନେ ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇବେ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ବୃହସ୍ପତି ଓ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ମହାସଂଯୋଗ, ରୁହନ୍ତୁ ସତର୍କ, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କୁ ପକାଇବ ବିପଦରେ! 

ମେଷ ରାଶି:

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଚଳନ କୌଣସି ଚମତ୍କାରଠାରୁ କମ୍ ହେବ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହି ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦଶମ ଗୃହରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଏହି ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଧନ ଏବଂ ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଏହି ଚଳନ ସମୟରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଠିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ବୁଧଙ୍କ ନକ୍ଷେତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ଫିଟିବ ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ!

ବୃଷ ରାଶି:

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବୃଷ ରାଶିର ନବମ ଘରେ ଚଳନ କରିବେ। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବୃଷ ରାଶିର ନବମ ଘର ଭାଗ୍ୟର କାରକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ତେଣୁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିପାରନ୍ତି ଏବଂ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତି ସୁଖ ଏବଂ ଧନ ସହିତ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ପଦବୀ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ରାହୁ ଓ କେତୁଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ୪ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସୁଛି ଭଲ ସମୟ!

ସିଂହ ରାଶି:

ମକର ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଚଳନ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ସିଂହ ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ଚଳନ କରିବେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଜୀବନ ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦବୀ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଏବଂ ଆୟରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଏହି ୬ ରାଶି ପାଇଁ ଅଶୁଭ, ସାବଧାନ ନହେଲେ ହରାଇବେ ସର୍ବସ୍ବ !

( Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଘରୋଇ ଉପଚାର ଓ ସାଧାରଣ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ । ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ଏହାକୁ ନିଶ୍ଚତ କରେ ନାହିଁ।)

Share this story

World Odia Language Conferene