ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଏହି ୬ ରାଶି ପାଇଁ ଅଶୁଭ, ସାବଧାନ ନହେଲେ ହରାଇବେ ସର୍ବସ୍ବ !
 

These 6 zodiac signs to be careful in Makar Sankranti 2024
ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଏହି ୬ ରାଶି ପାଇଁ ଅଶୁଭ

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଜାନୁଆରୀ ୧୫ ତାରିଖରେ ପଡୁଛି । ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି କିଛି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ । ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ପରିବାରରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବା ସହିତ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ତେବେ କେଉଁ ରାଶି ଚଳିତ ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍? ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ କ’ଣ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ? ସେମାନେ କ’ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ୍ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା...

ମିଥୁନ ରାଶି: ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ମିଥୁନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ରାଶିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ । ଯେଉଁଥି ପାଇଁକି ମନ ଦୁଃଖ ହୋଇପାରେ । ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାମ କରିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ନହୋଇପାରେ । ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୨୦୨୪ରେ ଶନି ଓ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଜଯୋଗ, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ!

କର୍କଟ ରାଶି: ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ । ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଚାପ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଘରେ ଅସନ୍ତୋଷର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ। ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଋଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ।

ସିଂହ ରାଶି: ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କର ପାର୍ଟନର ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର ଦେଖାନ୍ତୁ । ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ଅଭିଯୋଗର ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଛବି ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଶୁକ୍ର ଗୋଚର, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ, ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ହେବ ଧନ ବର୍ଷା!

ବିଛା ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାରିବାରିକ କଳହ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଯାହାକି ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ମନ ଖରାପ ହେବା ସହିତ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ଆସିପାରେ । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଜମି, ଯାନ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା କିମ୍ବା କୌଣସି କାଗଜପତ୍ର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ବୃହସ୍ପତି ଓ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ମହାସଂଯୋଗ, ରୁହନ୍ତୁ ସତର୍କ, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କୁ ପକାଇବ ବିପଦରେ! 

ମକର ରାଶି: ମକର ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତିରେ ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଏକାଗ୍ର ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ । ଯାହା ଅଧ୍ୟୟନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ବାଣି ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ପରିବାରରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଏହି ରାଶିରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେବା ସହ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତିକ୍ତତା ଦେଖା ଦେବ, ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ 

ମୀନ ରାଶି: ଅଯଥା ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହା ସହିତ ଋଣ ଦେଲେ ପରେ ପସ୍ତେଇବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୋର୍ଟ ମାମଲା ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର ଲୋଭ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ଘରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ବୁଧଙ୍କ ନକ୍ଷେତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ଫିଟିବ ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ!

( Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଘରୋଇ ଉପଚାର ଓ ସାଧାରଣ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ । ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ଏହାକୁ ନିଶ୍ଚତ କରେ ନାହିଁ।)

Share this story

World Odia Language Conferene