ଶୁକ୍ର ଗୋଚର, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ, ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ହେବ ଧନ ବର୍ଷା!
 

Shukra Gochar 2024 these 3 zodiac signs will get more benefits
ଶୁକ୍ର ଗୋଚର, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା ଓ ଧନ ବୈଭବର ପ୍ରଭୁ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଉଥିବା ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗୋଚର ସମସ୍ତ ୧୨ ଟି ରାଶିକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ, କିନ୍ତୁ ତିନୋଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖଦ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ଯଦି ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ସମୟର ସଦୁପଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୫୦ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ପଡି଼ଛି ୩ଟି ରାଜଯୋଗ, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ମାଲେମାଲ୍ ହେବେ ଏହି ୪ ରାଶି

ଶୁକ୍ର ୧୨ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୪ ରେ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମାର୍ଚ୍ଚ ୬,୨୦୨୪ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ଏବଂ ବିଶେଷକରି ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ ମକର ରାଶି ସହିତ ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ କ'ଣ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ଭାଗ୍ୟର ଅନୁଗ୍ରହ ପାଇବେ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୨୦୨୪ରେ ଶନି ଓ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଜଯୋଗ, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ!

ମେଷ-: ଶୁକ୍ରଙ୍କର ଏହି ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଖୁସି ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି । ବିଶେଷକରି ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ଆସିଛି । ଆପଣ ନିଜର କାମକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବା ଆରମ୍ଭ ହେବେ । ବରିଷ୍ଠ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱକୁ ବୁଝିବେ ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ଲାଭର ସମୟ ଆସିବ । ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ରହିବ । ନୂଆ ଆୟର ଉତ୍ସ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ବିଶେଷ କରି ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ିଉଠିବ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୫ବର୍ଷ ପରେ ତ୍ରିଗ୍ରାହି ଯୋଗ, ଏହି ୩ ଟି ରାଶିର ଭଲ ଦିନ ଆରମ୍ଭ, ମିିିଳିବ ପ୍ରବଳ ଟଙ୍କା!

କର୍କଟ-: ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନ କାରଣରୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲରେ କଟିବ । ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ସହଭାଗୀତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ କାଟିବେ ଓ ପିତାମାତାଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇଁ ସମୟ ଆସିବ ଏବଂ ସେୟାର ବଜାରରେ ଭାବିଚିନ୍ତି କରିଥିବା ବିନିଯୋଗ ଲାଭ ଦେବ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ସାବଧାନ୍ ରୁହନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିର ଲୋକ, ନିଜ ବନ୍ଧୁ ହିଁ ଆପଣଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ବାସଘାତକା କରି ପାରନ୍ତି! ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ 

ମକର-: ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ । ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କର ସମୟ ଭଲରେ କଟିବ ଓ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଫେରିବ । ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ଆପଣ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଘରେ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତି  ରହିବ ଏବଂ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । କିନ୍ତୁ, ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ବୁଧଙ୍କ ନକ୍ଷେତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ଫିଟିବ ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ!

( Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଘରୋଇ ଉପଚାର ଓ ସାଧାରଣ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ । ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ଏହାକୁ ନିଶ୍ଚତ କରେ ନାହିଁ।)

Share this story

World Odia Language Conferene