୫ବର୍ଷ ପରେ ତ୍ରିଗ୍ରାହି ଯୋଗ, ଏହି ୩ ଟି ରାଶିର ଭଲ ଦିନ ଆରମ୍ଭ, ମିିିଳିବ ପ୍ରବଳ ଟଙ୍କା!
 

Trigrahi yog in Sagittarius After 5 years These Zodiac Sign Will Get Benfits
୫ବର୍ଷ ପରେ ତ୍ରିଗ୍ରାହି ଯୋଗ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ତ୍ରିଗ୍ରାହି ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାହା ମାନବ ଜୀବନ ଏବଂ ପୃଥିବୀ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଡିସେମ୍ବର ୨୭ ରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଏହାର ରାଶି ବିଛା ଛାଡି ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧ ପୂର୍ବରୁ ଟଙ୍କା ସଙ୍କେତରେ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଟଙ୍କା ସଙ୍କେତରେ ତ୍ରିଗୁଣ ଯୋଗ ଗଠନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି?

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଯୋଗର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶିରେ ଦେଖାଯାଏ। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ୩ ଟି ରାଶିର ଭଲ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ। ଏହି ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଗୁଡିକ କେଉଁଗୁଡିକ …

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ପେଟ କ୍ୟାନ୍ସରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ? ଏହି ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭୋଗିବେ  

ମେଷ ରାଶି: ତ୍ରିଗ୍ରାହୀ ଯୋଗର ଗଠନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। କାରଣ ଏହି ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଗମନାଗମନ ରାଶିର ନବମ ଘରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତେଣୁ, ଏଥର ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ତୁମର ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଏକ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଧନ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବ ଘର ! ୭୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ୪ ରାଶିରେ ବିରଳ ରାଜଯୋଗ

ଧନୁ ରାଶି: ତ୍ରିଗ୍ରାହୀ ଯୋଗର ରଚନା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ। କାରଣ ଏହି ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନର ଆରୋହଣ ଘରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତେଣୁ, ତୁମର ସାହସ ଏହି ସମୟରେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ। ଆପଣ ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବେକାରମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବଡ ଡିଲ୍ ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :କଣ୍ଡୋମ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ସାବଧାନ; ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି ଜରୁରୀ କାରଣ !

ତୁଳା ରାଶି: ତ୍ରିଗ୍ରାହୀ ଯୋଗର ଗଠନ ଲିବ୍ରା ପାଇଁ  ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉତ୍ତମ। କାରଣ ଏହି ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଗମନାଗମନ ରାଶିଫଳର ତୃତୀୟ ଘରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତେଣୁ, ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ବୀରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିଦେଶୀ ଦେଶ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟବସାୟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅବଧିରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ସମୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ଏହାର ଅର୍ଥ ସେମାନେ ଚାକିରି ହରାଇ ପାରନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଚଳନ ଫଳରେ ଏହି ୪ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ପାଲଟିବ ବରଦାନ! ନୂଆବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ମିଳିବ ଧନ..
 

Share this story

World Odia Language Conferene