ଧନ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବ ଘର ! ୭୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ୪ ରାଶିରେ ବିରଳ ରାଜଯୋଗ
 

Raj yoga after 700 years these  4 signs can shine and Increase in wealth
୭୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ୪ ରାଶିରେ ବିରଳ ରାଜଯୋଗ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହମାନେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟବଧାନରେ ଗୋଚର କରି ଯୋଗ ଏବଂ ରାଜଯୋଗ ତିଆରି କରନ୍ତି । ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ମାନବ ଜୀବନ ଏବଂ ପୃଥିବୀ ଉପରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ । ତେବେ ଏଥର ୧୦ କି ୫୦ ବର୍ଷ ନୁହେଁ ବରଂ ଦୀର୍ଘ ୭୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ୫ଟି ବିରଳ ରାଜଯୋଗ ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି । 

ଦୈତ୍ୟ ଗୁରୁ ଶୁକ୍ରାଚାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି ସାମ୍ନାସାମ୍ନୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ବିରଳ ଗୋଚର ୭୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହା ଫଳରେ ୪ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ରାଜଯୋଗ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଏହି ସବୁ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖା ଗଲେ ଜମାରୁ କରନ୍ତୁନି ଅଣଦେଖା, ହୋଇପାରେ ହାର୍ଟ ଆଟାକ୍‌, ନଚେତ୍‌..

ମେଷ ରାଶି: ୫ ରାଜଯୋଗ ଫଳରେ ମେଷ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ରହିଛି । କାରଣ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଗମନାଗମନ ରାଶିର ସପ୍ତମ ଘରେ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ଆରୋହଣ ଘରେ ଅବସ୍ଥିତ । ତେଣୁ କେନ୍ଦ୍ର ତ୍ରିକୋଣ ଏବଂ ମାଲବ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ ହେଉଛି । ରାଜଯୋଗ ଫଳରେ ଆପଣ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ପଦବୀ ମିଳିପାରେ । ଜୀବନରେ ଭରପୂର ଖୁସି ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହା ସହିତ ଆକସ୍ମିତ ଧନ ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :କିଡନୀ ରୋଗୀ ସାବଧାନ ! ଭୁଲରେ ବି ଖାଆନ୍ତୁନି ଏହି ଖାଦ୍ୟ, ନଚେତ୍ ପସ୍ତେଇବେ!

କନ୍ୟା ରାଶି: ପାଞ୍ଚଟି ରାଜଯୋଗ ଗଠନ ହେତୁ ଡିସେମ୍ବର ମାସ କନ୍ୟା ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ । ଏହି ସମୟରେ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ହରାଇଥିଲେ ସେମାନ ପୁଣି ପାଇପାରିବେ । କନ୍ୟା ରାଶିରେ ବୁଧଙ୍କ ଗୋଚର ହେତୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ସମୟ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ସମୟ ସମୟରେ ପ୍ରଚୁର ଧନ ଲାଭ କରିବେ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଡିସେମ୍ବରରେ ୩ଟି ବିରଳ ଯୋଗ, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ପ୍ରବଳ ଲାଭ !

ଧନୁ ରାଶି: ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ସମୟ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । କାରଣ ଧନୁ ରାଶି ଗୋଚର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଦୁଇ ମହାପୁରୁଷ ରାଜଯୋଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆପଣ ବିଦେଶରେ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଛାତ୍ର ତେବେ ଆପଣ ଯାଇ ବିଦେଶ ଯାଇ ପଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଧନୁ ରାଶିରେ ଶନି ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ନବପଞ୍ଚମ ଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣଙ୍କ ସବୁ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଯୌନଶକ୍ତି ବଢାଇବ ଏହି ୫ ଖାଦ୍ୟ, ଦରକାର ପଡିବନି ଟାବଲେଟ୍‌ କି କ୍ୟାପସୁଲ୍‌

Share this story

World Odia Language Conferene