୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଡିସେମ୍ବରରେ ୩ଟି ବିରଳ ଯୋଗ, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ପ୍ରବଳ ଲାଭ !
 

3 massive rajyog after 30 year will bring too much money for these 3 zodiacs in 2024
୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଡିସେମ୍ବରରେ ୩ଟି ବିରଳ ଯୋଗ!

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ହିନ୍ଦୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଗ୍ରହଙ୍କର ସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଥାଏ । ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ପରେ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ସେମାନଙ୍କର ରାଶି ରାଜଯୋଗ ଓ ଶୁଭ ଯୋଗ ଗଠନ କରନ୍ତି । ଏହା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ବ ସହିତ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶି ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଏହି ସବୁ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖା ଗଲେ ଜମାରୁ କରନ୍ତୁନି ଅଣଦେଖା, ହୋଇପାରେ ହାର୍ଟ ଆଟାକ୍‌, ନଚେତ୍‌...

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୩ରେ ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଏପରି ଚମତ୍କାର ସମକକ୍ଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଅଧିକାଂଶ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିଥାଏ । ସେହିପରି ଲାଭଦାୟକ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୨୦୨୪ ଆରମ୍ଭରେ ବଦଳିଯିବ ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ୫୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଗୁରୁ ଗୋଚର ରାଜଯୋଗ

ଅଯୋଧ୍ୟା ଭିତ୍ତିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହ ଚିହ୍ନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୩ ମାସ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ବର୍ଷ ପରେ, ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ତିନି ରାଜ ଯୋଗ ଗଠନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ, ଶଶା ରାଜ ଯୋଗ, ରୁଚକ୍ ରାଜ ଯୋଗ ଓ ମାଲାଭିଆ ରାଜ ଯୋଗ ଗଠନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତିନିଟି ଯୋଗ ଯାହା ଏକତ୍ର ଗଠିତ ହେବ ତିନୋଟି ରାଶି ଚିହ୍ନର ଭାଗ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ ।

ମେଷ: ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୪ ମାସରେ ମେଷ ପାଇଁ ରାଜଯୋଗ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଅଛି, ପରିବାରରେ ପାରସ୍ପରିକ ସହଯୋଗ ରହିଛି । ସେମାନଙ୍କ ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିଥାଏ । ମେଷ ରାଶି ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରନ୍ତି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ବିରଳ ସଂଯୋଗ, କଟିବ ଶନି ଦଶା, ବଦଳି ଯିବ ଏହି ୫ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ!

ମକର: ମକର ରାଶିରେ ତିନୋଟି ଯୋଗ ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଏହାର ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବିକାଶ ହେବ ଓ ଜମା ଟଙ୍କା ଫେରି ଆସିବ । ଚାକିରିରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଥାଏ ।

ଧନୁ: ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭାଗ ନେଉଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । କର୍ମଚାରୀମାନେ ବୟସ୍କଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ପାଇବେ । ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଅଧିକ ଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ରବି ଗଛ ନିକଟରେ ଦୀପ ଜାଳିବ ସହ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ଉଚିତ୍ । କଳା ପିମ୍ପୁଡ଼ିକୁ ଚିନି ଖାଇବାକୁ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା, ଖୁବଶୀଘ୍ର ବଦଳିବ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ
 

Share this story

World Odia Language Conferene