ଶନି ଦେବଙ୍କ ବକ୍ରି ଚଳନ ପ୍ରଭାବରେ ଏହି ସବୁ ରାଶିରେ ଆସିବ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ସୁଧୁରିବ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି

Vakri Shani 2023 With the grace of Shani Dev the luck of these 3 zodiac signs will shine
ଶନି ଦେବଙ୍କ ବକ୍ରି ଚଳନ

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶନି ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ ଧୀର ଗତି ଚଳନ କରୁଥିବା ଗ୍ରହ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶନି ଯେକୌଣସି ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିଥାନ୍ତି। ଏଠଟାରେ କହି ରଖୁ ଯେ ଶନି ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କୁମ୍ଭରେ ଚଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଶନି ଏହି ଗ୍ରହରେ 4 ନଭେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅବସ୍ଥାନ କରିବେ। ଏଠାରେ କହି ରଖୁ କି ୪ ନଭେମ୍ବରରେ ଶନି କୁମ୍ଭ ରାଶିରୁ ବକ୍ରି ଚଳନ କରିବେ। ଶନିଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଗତିବିଧିର ପ୍ରଭାବ ଅନେକ ରାଶି ଚିହ୍ନର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦେଖାଯିବ। 

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗାମୀ ୧୧୮ ଦିନ ରହିବ ବରଦାନ ଭଳି, ବୃହସ୍ପତି କରିଦେବେ ମାଲାମାଲ୍

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଶନି ସେମାନଙ୍କର ରାଶିଫଳରେ ଏକ ଶୁଭ ସ୍ଥିତିରେ ଥାଆନ୍ତି, ସେମାନେ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ଆରାମ ଏବଂ ସୁବିଧା ପାଇଥା’ନ୍ତି। ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିଥାନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯେତେବେଳେ ରାଶିଫଳରେ ଶନି ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ଅସୁବିଧାରେ ଘେରି ରହିଥାଏ। ଶନିଙ୍କ ପଥ ହେତୁ କେଉଁ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି ଜାଣନ୍ତୁ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗୋଚର ଫଳରେ ଏହି ତାରିଖରୁ ୩ ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭରିଯିବ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ସହ ଧନ-ସମ୍ପତ୍ତି 

ମିଥୁନ ରାଶି

ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ନଭେମ୍ବର ୪ ପରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସେହି ସମୟରେ, ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିବାଦରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଏହି ସମୟରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ବିଡ଼ା ବିଡ଼ା ନୋଟ୍, ସୁନା, ରୂପା ସହ ୪୧୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜବତ କଲା ଇଡି, ରାଡାରରେ ବଲିଉଡର ୧୪ ରୁ ଅଧିକ ନାମ

କର୍କଟ ରାଶି

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କୁମ୍ଭରେ ଶନି ସିଧାସଳଖ ଚଳପ୍ରଚଳ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ଯେ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର କର୍ମ ଘରୁ ବାହାରି ମାର୍ଗି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ନୂଆ ଘର ମଧ୍ୟ କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଶାଶୂ ଘରକୁ ସ୍ବର୍ଗ କରନ୍ତି ଏହି ଝିଅ; ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଥାଏ ଏହି ଖାସ୍ ଗୁଣ, ଜାଣନ୍ତୁ ସେହି ବିଶେଷ ଗୁଣଗୁଡ଼ିକ କଣ...

ତୁଳା ରାଶି

ଏହି ସମୟ ତୁଳା ଲୋକଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଭଲ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ସେମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ତୁମେ ତୁମର କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ। ହଟାତ ଅର୍ଥରାଶିରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ସେମାନଙ୍କ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ କରିବେ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ୧୯ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ମଞ୍ଜୁରୀ, ଆସିଲା ନୂଆ ଧାନ ସଂଗ୍ରହ ନୀତି ସହ ଉଚ୍ଛେଦ ହେବ ୩୫ଟି ଟୋଲ୍ ଗେଟ୍‌
 

Share this story

World Odia Language Conferene