ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗୋଚର ଫଳରେ ଏହି ତାରିଖରୁ ୩ ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭରିଯିବ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ସହ ଧନ-ସମ୍ପତ୍ତି 

Mars transit in Libra 2023 How it will affect your Zodiac sign know details
ଏହି ତାରିଖରୁ ୩ ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭରିଯିବ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସାହସ, ସାହସିକତା, ଭୂମି ଏବଂ ବିବାହ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଦାୟୀ। ଯେତେବେଳେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସେ, ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶିର ଜୀବନର ଏହି ସବୁ ଦିଗ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଏ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଆଜିଠୁ ଦେଶରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଏହି ୫ଟି ନିୟମ, ସିଧା ଆପଣଙ୍କ ପକେଟ୍‌ ଉପରେ ପଡିବ ପ୍ରଭାବ 

ବର୍ତ୍ତମାନ, ମଙ୍ଗଳ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଅକ୍ଟୋବର ୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କନ୍ୟାରେ ରହିବେ। ଅକ୍ଟୋବର ୩ରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଗୋଚର କରି ତୁଳାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ। ତୁଳାରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରବେଶ, ଧନ, ଗୌରବ ଏବଂ ଅପାରତା ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଚିହ୍ନ, ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗୋଚର ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି...

ଏହି ରାଶି ଉପରେ ମଙ୍ଗଳ ଗୋଚରର ପଡ଼ିବ ଭଲ ପ୍ରଭାବ

ମେଷ: ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗୋଚର ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ। ଭାଗ୍ୟ ଏମାନଙ୍କୁ ଅନୁଗ୍ରହ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ଯେଉଁ କାମକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥିର ହୋଇପାରିବ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆବିଷ୍କାର ହେଲା ଚମତ୍କାରୀ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ, ମାତ୍ର ୭ ମିନିଟରେ ହେବ କ୍ୟାନ୍ସର ଚିକିତ୍ସା

କନ୍ୟା: ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗୋଚର ମଧ୍ୟ କନ୍ୟା ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ଦେବ। ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଖୁସି ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନ ରହିବ ନାହିଁ। କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏଥର ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବକ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବେ ଏବଂ ରାଜି ହେବେ। ଆପଣ ଏକ ନୂଆ ଘର-ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା କାର କିଣି ପାରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଭରିଯିବ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: କାଉନସିଲରରୁ ବାଚସ୍ପତି ହେବ ଯାଏଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପାତ୍ରଙ୍କ ପଲିଟିକାଲ ଯାତ୍ରା ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ସଂକ୍ଷେପରେ...

ବିଛା: ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଛାର ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂଆ ଉପାୟ ମିଳିପାରିବ, ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ। ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଯେଉଁମାନେ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ବିଶେଷ ଶୁଭ। ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।

(Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ସାଧାରଣ ଅନୁମାନ ଉପରେ ଆଧାରିତ। କେବଳ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଇଛି। ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରେ ନାହିଁ। କୌଣସି ଉପାୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବିଷୟର ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରି ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ।)

Share this story

World Odia Language Conferene