ଏହି ୪ଟି ଗୁଣ ଥିବା ପୁରୁଷଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି ମହିଳା! ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ସେହି ୪ଟି ଗୁଣ...
 

Things women find attractive in men
ପୁରୁଷଙ୍କ କେଉଁ ଗୁଣକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ମହିଳା?
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚାଣକ୍ୟ ତାଙ୍କ ନୌତିକତାରେ ଜୀବନର ଅନେକ ଦିଗ ଉପରେ ନିଜର ଭାବନା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଆଜି ମଧ୍ୟ ଚାଣକ୍ୟଙ୍କ କଥା ଲୋକଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ । ଚାଣକ୍ୟଙ୍କ ଆଭିମୁଖ୍ୟ କେବଳ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ନୁହେଁ ବରଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ।

ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚାଣକ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା କେତେକ ଗୁଣ ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରନ୍ତି ଯାହା ମହିଳାମାନେ ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚାଣକ୍ୟଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ପୁରୁଷଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ମହିଳା ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୨୦୨୪ରେ ଶନି ଓ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଜଯୋଗ, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ!

ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ବ୍ୟକ୍ତି: ଚାଣକ୍ୟଙ୍କ ନୌତିକତା ଅନୁଯାୟୀ, ସଚ୍ଚୋଟ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପତ୍ନୀ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକଠାରୁ କିଛି ଲୁଚାନ୍ତି ନାହିଁ, ଅତି ଶାନ୍ତ, ସରଳ ପ୍ରକୃତି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଶୁକ୍ର ଗୋଚର, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ, ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ହେବ ଧନ ବର୍ଷା!

ଯେଉଁ ପୁରୁଷମାନେ ଚୁପଚାପ୍ ଶୁଣନ୍ତି: ମହିଳାମାନେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ ଓ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଯେତେବେଳେ ମହିଳାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଛୋଟ କଥାକୁ ଅତି ଧ୍ୟାନରେ ଶୁଣନ୍ତି, ମହିଳାମାନେ ଏହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ମହିଳାମାନେ ଏପରି ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଦେଇ ବସନ୍ତି । 

ଏକ ସ୍ୱଚ୍ଛ ମନ, ମହାନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି: ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚାଣକ୍ୟଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଯେତେବେଳେ ବି ମହିଳାମାନେ ନିଜ ସାଥୀ ଚୟନ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ରୂପ ଅପେକ୍ଷା ସେମାନଙ୍କ ଚରିତ୍ର ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି । ସେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ମନ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି । ପରିଶ୍ରମୀ ପୁରୁଷମାନେ ମଧ୍ୟ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । 

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ରାହୁ ଓ କେତୁଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ୪ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସୁଛି ଭଲ ସମୟ!

ଶାନ୍ତ ପ୍ରକୃତିର ପୁରୁଷ: ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଅତି ସହଜ ପ୍ରକୃତି ରହିଛି । ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚାଣକ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶାନ୍ତ ଥିବା ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ମହିଳାମାନେ ସହଜରେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବେ। 

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଏହି ୬ ରାଶି ପାଇଁ ଅଶୁଭ, ସାବଧାନ ନହେଲେ ହରାଇବେ ସର୍ବସ୍ବ !
 

Share this story

World Odia Language Conferene