ଗଜକେସରୀ ଯୋଗ, ଧନବାନ ହେବେ ଏହି ୩ ରାଶି! ଜାଣନ୍ତୁ  ସେହି ରାଶି ବିଷୟରେ...

Chandra Gochar 2024 these 3 zodiac sign people will get more benfits
ଚନ୍ଦ୍ର ଗୋଚର ଫଳରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଗଜକେଶରୀ ଯୋଗ

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଯେଭଲିକି ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଚନ୍ଦ୍ର କୌଣସି ରାଶିରେ ଅଧିକ ସମୟ ରହନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତୂଳା ରାଶିରେ ଅବସ୍ଥିତ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହ ଆରୋହଣ ଘରେ ଅଛନ୍ତି। ଯେହେତୁ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ବୁଧ ଗ୍ରହରେ ଅବସ୍ଥିତ ଯାହା ଚନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ଚତୁର୍ଥ ଦିଗ ପକାଉଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ୨ଟି ଗଜକେସରୀ ଯୋଗ ଗଠନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ୩ ରାଶି ଗଜକେଶରୀ ଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବେ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ବିଷୟରେ...

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ: ଏହି ୫ଟି ସଂକେତ ଦେଖାଦେଲେ ଭୁଲରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅଣଦେଖା! ହୋଇପାରେ କିଡନୀ ସମସ୍ୟା 

ମେଷ ରାଶି : ଚନ୍ଦ ତୂଳା ରାଶିରେ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି-ବୁଧ ମେଷରେ ଚଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ଚାଲିଛି। ଗଜକେସରୀ ଯୋଗ ଗଠନ ହେତୁ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ। ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ |

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ: ସିଜରିଆନ୍ ଜନ୍ମର କେତେ ଦିନ ପରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ? ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଯଦି ନିହାତି ଜାଣନ୍ତୁ 

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲରେ ଚାଲିଛି ଗଜାକେସରୀ ଯୋଗ ଗଠନ ହେତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବୃତ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ: ଦ୍ବିତୀୟ ସନ୍ତାନ ପାଇଁ କରୁଛନ୍ତି କି ପ୍ଲାନ? ଜାଣନ୍ତୁ ସଠିକ୍ ସମୟ ବ୍ୟବଧାନ କେତେ ରହିବା ଉଚିତ୍

ସିଂହ ରାଶି : ଗଜକେଶରୀ ଯୋଗ ହେତୁ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମଧ୍ଯ ସମସ୍ୟାରେ ପଡିପାରନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଚେତନ ହେବା ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବା ସହ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ! ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ 

( Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଘରୋଇ ଉପଚାର ଓ ସାଧାରଣ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ।)
 

Share this story

World Odia Language Conferene