ଦୁନିଆକୁ YouTube ରେ ଜ୍ଞାନ ଦେଉଥିବା ବିବେକ ବିନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ FIR, ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା କଣ? 
 

Fir against vivek bindra for beating and domestic violence against wife
ବିବେକ ବିନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ FIR
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ:ମୋଟିଭେସନାଲ ସ୍ପିକର ବିବେକ ବିନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିବାହ ୬ ନଭେମ୍ବର ହୋଇଥିଲା ଓ ବିବାହର ୩୮ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କ’ଣ ଘଟିଲା ​​ଯେ ନବ ବିବାହିତ ପତ୍ନି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଥିଲେ । 

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ହେଡଲାଇନରେ ରହି ବିବେକ ବିନ୍ଦ୍ରା ଥିବା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏକ ନୂଆ ସମସ୍ୟାରେ ଫସି ଯାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ୟାନିକା ତାଙ୍କୁ ମାଡପିଟ୍ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏତେ ମାଡ ମାରିଥିଲେ ଯେ କାନର ପରଦା ଫାଟିଯାଇଥିଲା, ୟାନିକା ନୋଏଡାର ସେକ୍ଟର-୧୨୬ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରି ଏକ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ଡିସେମ୍ବର ୧୪ ରେ FIR ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। 

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ମହିଳା ପ୍ରତି କାହିଁକି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି? ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହୁଛି ଚାଣକ୍ୟ ନୀତି ?

ପୋଲିସ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ପୋଲିସ ବିଭାଗ ଅନଲାଇନରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କଲାବେଳେ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଗଲା, ପୋଲିସ ଉତ୍ତର ଦେଇଛି ଯେ ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ହିଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ। ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ ବିବେକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ୟାନିକାଙ୍କୁ ଏତେ ଖରାପ ଭାବରେ ପିଟିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ କାନ ପରଦା ଫାଟି ଯାଇଥିଲା ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଯୌନଶକ୍ତି ବଢାଇବ ଏହି ୫ ଖାଦ୍ୟ, ଦରକାର ପଡିବନି ଟାବଲେଟ୍‌ କି କ୍ୟାପସୁଲ୍‌

ବିବେକ ବିନ୍ଦ୍ରା ଜଣେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମୋଟିଭେସନାଲ ସ୍ପିକର ଓ ନିଜକୁ ଜଣେ ବିଜନେସ୍ ଗୁରୁ ବୋଲି କହିଥାନ୍ତି । ଏବେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଘରୋଇ ହିଂସା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ଗାଜିଆବାଦର ଚାନ୍ଦ ନାଗର ନିବାସୀ ପୀଡିତାଙ୍କ ଭାଇ ବୈଭବ କ୍ୱାଟ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯାନିକା ଓ ବିବେକଙ୍କ ବିବାହ ଲଲିତ ମନାଗର ହୋଟେଲରେ ୬ ନଭେମ୍ବରରେ ହୋଇଥିଲା । ବିବେକଙ୍କ ଘର ସେକ୍ଟର-୯୪ ରେ ଅବସ୍ଥିତ ସୁପରନୋଭା ୱେଷ୍ଟ୍ ରେସିଡେନ୍ସରେ ଅଛି, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ପେଟ କ୍ୟାନ୍ସରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ? ଏହି ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭୋଗିବେ  

ବୈଭବ କହିଛନ୍ତି, "୭ ଡିସେମ୍ବରରେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୩ଟା ସମୟରେ ବିବେକ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କ ମା' ପ୍ରଭାଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଯାନିକା ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ, ବିବେକ ତାଙ୍କୁ ଏକ ରୁମରେ ତାଲା ପକାଇ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ପିଟିଥିଲେ । 

ବିବେକ ଯାନିକାଙ୍କୁ ଏତେ ପିଟିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ କ୍ଷତ ଅଛି । ତାଙ୍କର କାନ ଫାଟି ଯାଇଥିଲା ଓ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ବିବେକ ଯାନିକାଙ୍କ କେଶ ଟାଣିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କ୍ଷତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏପରିକି ସେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ ।"

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଧନ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବ ଘର ! ୭୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ୪ ରାଶିରେ ବିରଳ ରାଜଯୋଗ
 

Share this story

World Odia Language Conferene