World Odia Language Conferene

ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ଗାଜେଟ୍ କିଣିବାକୁ ୮ ମାସର ପୁଅକୁ ବିକି ଦେଲେ ମା-ବାପା, କାହିଁକି ଜାଣନ୍ତୁ

This woman sold her child for iPhone
ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଜିର ସମୟରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଫୋନରେ ନିଶା ଏପରି ହୋଇଗଲା ଯେ ଏହା ସମସ୍ତ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରୁଛି । ନିକଟରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଏଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି । ଦମ୍ପତି ସେମାନଙ୍କର ୮ ମାସର ଶିଶୁକୁ କେବଳ ଆଇଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବାରୁ ବିକ୍ରି କରିଥିଲେ । ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଛୁ ଏହି ପୂରା ମାମଲା ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : ଦୁଇଫାଳ ହେବ ଆଫ୍ରିକା, ଜନ୍ମ ନେବ ନୂଆ ସମୁଦ୍ର; ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ରହସ୍ୟମୟ ଘଟଣା

ଆଇଫୋନ୍ କିଣିବାର ଲୋଭରେ ପିତାମାତା ସେମାନଙ୍କର ଆଠ ମାସର ପୁଅକୁ ବିକ୍ରି କରିଛନ୍ତି । ଦମ୍ପତି ଦାମୀ ଫୋନରୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ରିଲ୍ ତିଆରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଏହି ମାମଲା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଉତ୍ତର ୨୪ ପରଗଣାର ଅଟେ । ଶିଶୁଟି ବିକ୍ରି ହେବାର ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ମାଆଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : ବିଜେଡିକୁ ବାମ୍ଫ ଦେଇ ଆସାମର ରାଜ୍ୟପାଳ ହେବେ ସୌମ୍ୟ!, ଦେଖନ୍ତୁ ଜଣେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଡିଲର ଭିଡିଓ...

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ଦମ୍ପତି ପାନିହାଟିର ବାସିନ୍ଦା । ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇଓଳି ରୁଟି ଯୋଗାଡ କରିବା ଏକ ବଡ କଥା । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ଦାମୀ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଦେଖିଲେ, ସେମାନେ ଏହାକୁ ହଜମ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ରିଲ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଉଥିଲେ ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି ଆସିଥିଲି, କେବଳ ମୋ ଦେହ ପାଇଁ ମତେ ଡାକିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ ବିଶ୍ୱଜିତ

ଲୋକଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଏହାଠାରୁ ଆହୁରି ଗଭୀର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପଡୋଶୀମାନେ ଏହା ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପିଲାଟି କିଛି ଦିନ ହେବ ନିଖୋଜ ଥିଲା । ଏହା ପରେ ସେ ସେହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଟି କେଉଁଠାରେ ଅଛି, ତେବେ ସେମାନେ ଏହା କହିବାକୁ ଚାହୁଁ ନ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଚାପ ପକାଇବା ପରେ ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ପିଲାଟି ଅନ୍ୟ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି ।

ଶିଶୁର ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିଥିଲା ପୋଲିସ
ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଖରଦାହର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଜଣେ ଶିଶୁକୁ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଖାରଦାହ ଥାନେଦାରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯାଞ୍ଚ ଟିକିଏ ଆଗକୁ ନଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ପୁଅ ଜୟଦେବ ଓ ବୋହୂ ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ । ଜୟଦେବ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କର ଏକ ସାତ ବର୍ଷର ଝିଅ ଓ ଆଠ ମାସର ପୁଅ ଅଛି ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : କିଏ ଦେଲା ପ୍ରଶାନ୍ତ ଜଗଦ୍ଦେବଙ୍କୁ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ, ଦେଖନ୍ତୁ ବିଜେପି ସହ ଡିଲ ବେଳର ସାଙ୍ଘାତିକ ଭିଡିଓ...

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପରିବାରରେ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଓ ଯେତେବେଳେ ବିବାଦ ମାଡପିଟରେ ପରିଣତ ହୋଇ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​। ତା’ପରେ ପଡୋଶୀମାନେ ଦେଖିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଦେଖାଯାଇନଥିଲା ଓ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ହଠାତ୍ ଏକ ମହଙ୍ଗା ମୋବାଇଲ୍ ଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ପଡୋଶୀମାନେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ନିଶା ସେବନ କରୁଥିଲେ ।

କିଏ କିଣିଥିଲା ଆଠ ମାସର ଶିଶୁ?
ପୋଲିସ ନିଖୋଜ ଆଠ ମାସର ଶିଶୁକୁ ଖୋଜି ବାହାର କରି ଘଟଣାର ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି । ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଘୋଷ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ପିଲାଟିକୁ କିଣିଥିଲେ । ଶିଶୁକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହିତ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

 

Share this story