ରାହୁ-କେତୁ ଓ ଶନିଙ୍କ ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ଦିନ ଠାରୁ ୩ ରାଶିଙ୍କ ବଦଳିବ ଜୀବନ

Zodiac sign that will be affected by the Rahu-Ketu transit in 2023
ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହଣ ଦିନ ରାହୁ-କେତୁ ଓ ଶନିଙ୍କ ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବର୍ଷର ଶେଷ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ୨୯ ଅକ୍ଟୋବରରେ ପଡ଼ିବ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ରେ, ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ ଗ୍ରହ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଚାଣକ୍ୟ ନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ଭୁଲ୍‌ରେ ବି ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କୁହନ୍ତୁନି ଏହି ୪ ଟି କଥା, ଶାନ୍ତିରେ ବଞ୍ଚିବା ବି ହୋଇଯିବ କାଠିକର ପାଠ

ହାର ଠିକ ଚାରି ଦିନ ପରେ, ନଭେମ୍ବର ୪ରେ, ଶନି ଏହାର ରାଶି କୁମ୍ଭରେ ସିଧାସଳଖ ଗତି କରିବେ। ଏହି ଉପାୟରେ, ଏକ ସପ୍ତାହରୁ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଶନି, ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ ଭଳି କଠୋର ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣର ଘଟଣା ସମସ୍ତ ରାଶିର ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ।

ରାହୁ-କେତୁଙ୍କ ଗମନାଗମନ, ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ। ଆଉ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଗମନାଗମନ, ଏହାର ବହୁତ ମହତ୍ବ ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ। ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ରେ, ରାହୁ ପିସ୍ ଏବଂ କେତୁ ତୁଳାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଅକ୍ଟୋବର ଶେଷରେ ଏବଂ ନଭେମ୍ବର ଆରମ୍ଭରେ ଘଟୁଥିବା ଏହି ସମସ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ। ସେମାନଙ୍କର ଘର ଧନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ।

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବ

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: କାହା ପାଇଁ ଭଲ ତ କାହା ପାଇଁ ଖରାପ; କେମିତି କଟିବ ଏହି ସପ୍ତାହ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏ ସପ୍ତାହର ରାଶିଫଳ

୧. କର୍କଟ: ଏହି ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ସହଭାଗୀତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବହୁତ ଲାଭବାନ ହେବେ। ତୁମର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

୨. ବୃଷ: ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଏବଂ ୩ଟି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ ତୁଳା ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ ୩ ଗୁଣା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବ। ତୁମର ଜୀବନ ସୁଖ ଏବଂ ଧନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ତୁମର କ୍ୟାରିୟରରେ, ତୁମେ ପଦ, ଅର୍ଥ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇବ ଯାହା ପାଇଁ ତୁମେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲ। ବିବାହରେ ବାଧା ଦୂର ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ତୁମର ଭ୍ରମଣ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ।

୩. ସିଂହ: ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଏହି ଗମନାଗମନ ଲିଓ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ। ହଠାତ୍ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ଲାଭ ହେବ। ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି। କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ବଡ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ସକାଳ ବା ପାହାନ୍ତିଆ ସେକ୍ସ ଶରୀରକୁ ଦେଇଥାଏ ଏହି ସବୁ ଫାଇଦା, ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଯଦି ଏବେ ହିଁ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ 

Share this story

World Odia Language Conferene