୨୦୨୪ରେ ସବୁଠୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ, ଜୀବନରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଗୋଲ୍ଡେନ୍ ପିରିୟଡ଼
 

Which lucky zodiac signs will make money in 2024
୨୦୨୪ରେ ସବୁଠୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ନୂତନ ବର୍ଷ ୨୦୨୪ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ଅର୍ଥାତ୍ ସୋମବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ନୂତନ ବର୍ଷ ଅର୍ଥାତ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ କିପରି କଟିବ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଧନ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବ ଘର ! ୭୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ୪ ରାଶିରେ ବିରଳ ରାଜଯୋଗ

ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୨୪ ବର୍ଷ ଅନେକ ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ରାଶି ଅଛି ଯାହା ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ୨୦୨୪ ବର୍ଷରେ ସର୍ବାଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏଥି ସହ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବର୍ଷସାରା ସୁଖମୟ ଜୀବନ ବିତାଇବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ୨୦୨୪ ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି କିଏ?

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ପେଟ କ୍ୟାନ୍ସରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ? ଏହି ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭୋଗିବେ  

ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୪ ଅନୁଯାୟୀ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ୨୦୨୪ ବର୍ଷ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ୨୦୨୪ ଆରମ୍ଭ ସହିତ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଗୋଲ୍ଡେନ୍ ପିରିୟଡ଼ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିୟରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଏଥି ସହ ଯେଉଁମାନେ ଆଇଟି, ମିଡିଆ କିମ୍ବା କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଏଥି ସହିତ, ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ନୂତନ ବର୍ଷରେ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଏହି ରାଶି ଲୋକଙ୍କ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ, କେମିତି କଟିବ ଏହି ସପ୍ତାହ, ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ

ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ବର୍ଷ ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ୨୦୨୪ ବର୍ଷ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ଭଲ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ। ନୂଆ ବର୍ଷ ମେଶ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ଆଶା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି। ସେହି ଲୋକମାନେ ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ସେହି ସ୍ୱପ୍ନ ଏହି ବର୍ଷ ପୂରଣ ହେବ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :କଣ୍ଡୋମ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ସାବଧାନ; ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି ଜରୁରୀ କାରଣ !

( Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଘରୋଇ ଉପଚାର ଓ ସାଧାରଣ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ । ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ଏହାକୁ ନିଶ୍ଚତ କରେ ନାହିଁ।)
 

Share this story

World Odia Language Conferene