୫୦ ବର୍ଷ ପରେ ମୀନ ରାଶିରେ ଶନି-ରାହୁ ସଂଯୋଗ, ୩ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବ ପ୍ରଭାବ 
 

Rahu and Venus conjunction will create Viparita Rajyoga these 3 zodiac signs will get benfits
ମୀନ ରାଶିରେ ଶନି-ରାହୁ ସଂଯୋଗ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଯେଭଲିକି ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ମୀନ ରାଶିକୁ ଶନି ଯାଇଛନ୍ତି, ଏବଂ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରାହୁ ଉକ୍ତ ରାଶିରେ ବିରାଜମାନ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଫଳରେ ଶନିଙ୍କ ଏହି ଗମନାଗମନ ଯୋଗୁଁ ରହୁ ଓ ଶନି ଦୁହିଁଙ୍କ ମିଳନ ହେବ ଯାହା ହଲରେ ଏକ ଓଲଟା ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଯାହା କି ଏହି ୩ ରାଶି ଉପରେ କିଛି ନା କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ, ଏବଂ ଏହି ଯୋଗ ଏପ୍ରିଲ ୨୪ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ...

ବୃଷ: ବୃଷ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ। ଶରୀର-ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ। କ୍ଷୁଦ୍ର ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ବୃତ୍ତିଗତ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସ୍ଥିର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : କିଡନୀ ଖରାପ ବୋଲି ଜାଣିବେ କେମିତି ? ଏସବୁ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଦେଲେ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ! 

ମିଥୁନ: ରାହୁ ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ମିଶ୍ରଣ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଡିଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସମୟ ଭଲ ହେବ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ୪ ଗ୍ରହଙ୍କ ମିଳନ, ଚତୁଃଗ୍ରାହୀ ଯୋଗ ଯୋଗୁଁ ୫ରାଶିଙ୍କ ଫିଟିବ ଭାଗ୍ୟ! 

କର୍କଟ: ରାହୁ ଓ ଶନି ଏକତ୍ର ହୋଇ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ। ଆପଣଙ୍କ ପରିଶ୍ରମର ପୁରସ୍କାର ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ। ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ହେତୁ ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଆୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଖୋଜନ୍ତୁ। ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : କେମିତି ଜାଣିବେ ହୋଇଛି କି ପେଟ କ୍ୟାନସର ? ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଦେଖାଦିଏ ଏସବୁ ଲକ୍ଷଣ 

( Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟ ସାଧାରଣ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ।)

Share this story

World Odia Language Conferene