ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ୪ ଗ୍ରହଙ୍କ ମିଳନ, ଚତୁଃଗ୍ରାହୀ ଯୋଗ ଯୋଗୁଁ ୫ରାଶିଙ୍କ ଫିଟିବ ଭାଗ୍ୟ!

Chaturgrahi yoga will change life of  these 5 zodiac sign in april
ଚତୁଃଗ୍ରାହୀ ଯୋଗ, ଲାଭବାନ୍ ହେବେ ଏହି ୫ଟି ରାଶି
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଏପ୍ରିଲ୍ ମାସ କିଛି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶୁକ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ମେଷ ରାଶିରେ ଥିବା ବେଳେ ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୫ଟା ୪୦ ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ସେହି ରାଶିକୁ ମଙ୍ଗଳ, ବୁଧ ଓ ରାହୁ ଚଳନ କରିବେ। ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ୪ ଗ୍ରହଙ୍କ ମିଳନ ଚତୁଃଗ୍ରାହୀ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି । 

ଫଳରେ ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ଶୁଭଫଳ ମିଳିବ, ତେବେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମାସ ଆରମ୍ଭରୁ କେଉଁ ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସୁଛି। 

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ଏହି ଦିନ ଲାଗୁଛି ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ, ଏହି ୫ ରାଶି ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ! ନଚେତ୍...

ଲାଭବାନ୍ ହେବେ ଏହି ୫ଟି ରାଶି:

ବୃଷ: ଏହି ରାଶିକୁ ମାଲେମାଲ୍ କରିଦବ ଚତୁଃଗ୍ରାହୀ ଯୋଗ।  ବିଶେଷକରି, କ୍ୟାରିୟରରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ।  ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ଏହି ସମୟରେ ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କଲେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ସହ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ଯୋଗ ଫିଟିଛି ଏବଂ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ। କୋର୍ଟ କଚେରୀରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ମାମଲାର ରାୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଯିବ। 

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ଏପ୍ରିଲରେ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇବେ ଶନି, ଧନଧାନ୍ୟରେ ଭରିଯିବ ଏହି ୪ ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନ!

ସିଂହ:ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ୍ ମାସରେ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ଦିର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ।କ୍ୟାରିୟରରେ ବି ସଫଳତା ପାଇବେ। ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନୂଆ ଚାକିରି ମିଳିବ। ଦୂରଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବା ସହ ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ମଜବୁତ୍ ହେବ।

ତୁଳା : ଚତୁଃଗ୍ରାହୀ ଯୋଗ ଏହି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର ଚାକିରି ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ପୁରୁଣା ବିବାଦରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବେଶ୍ ଭଲ ରହିବା ସହ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସମୟ ବି ବିତାଇବେ। 

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ବାହାଘର ପରେ ଝିଅମାନେ କାହିଁକି ମୋଟା ହୋଇଯାଆନ୍ତି ? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଅସଲ କାରଣ

ବିଛା: ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଫିଟାଇବ ଚତୁଃଗ୍ରାହୀ ଯୋଗ। କ୍ୟାରିୟରରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବା ସହ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଜିଂ ହୋଇପାରେ। ଆୟ ବଢିବା ସହ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିବ। ତେଣୁ କୌଣସି ବାବଦରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ : ଚତୁଃଗ୍ରାହୀ ଯୋଗ ଯୋଗୁଁ ଏପ୍ରିଲ  ମାସର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବଦଳିବ। ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ। ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ଋଣର ଭାରରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଆର୍ଥିକ୍ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ୍ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଓ ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି । ଧନ ଲାଭ ଯୋଗ । ପରିବାରରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦ ଦୂର ହେବ ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : କେମିତି ଜାଣିବେ ହୋଇଛି କି ପେଟ କ୍ୟାନସର ? ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଦେଖାଦିଏ ଏସବୁ ଲକ୍ଷଣ 
 

Share this story

World Odia Language Conferene