ମଙ୍ଗଳ ଚଳନ, ଆଉ କିଛି ଦିନ ପରେ ବଦଳିଯିବ ଏହି ୪ ରାଶିର  ଭାଗ୍ୟ!

Mars Transit in Capricorn 2024 these 4 zodiac sign will get more benfits
ମଙ୍ଗଳ ଚଳନ ଏହି ୪ ରାଶିର ଫିଟିବ ଭାଗ୍ୟ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ମଙ୍ଗଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ଧନୁ ରାଶିରେ ଚଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା ଫେବୃଆରୀ ୫ ତାରିଖରେ ମଙ୍ଗଳ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ୨୦୨୪ ମସିହାରେ ଏହା ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଥମ ଚଳନ ହେବ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଉଛି । ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଚଳନନ ପ୍ରାୟ ୪୦ ଦିନ ପରେ ହୋଇଥାଏ । ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଏହି ଚଳନ ଫେବୃଆରୀ ୫ ସୋମବାର ଦିନ ୯.୫୬ ରେ ହେବ। ଏହାପୂର୍ବରୁ, ମଙ୍ଗଳ ୨୮ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୩ରେ ଧନୁ ରାଶିରେ ଚଳନ କରିଥିଲେ।

ବୃଷ :- ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ମକର ରାଶିର ଚଳନ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସକରାତ୍ମକ ହେବ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ଶୀତଦିନେ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଅଧିକ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ କାହିଁକି? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା ପଛର ବୈଜ୍ଞାନିକ କାରଣ

ତୁଳା :- ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଚଳନ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ । ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଚଳନ ମାସରେ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ । ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଚଳନ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ : କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ଗୋଡ଼ ବିନ୍ଧେ? ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ...

ବିଛା :- ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଏହି ଚଳନ କାରଣରୁ ବିଛା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ନୂଆ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଯାହା ବିନିଯୋଗ କରିବେ ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ ହେବା ସହ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେବ, ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ 

କୁମ୍ଭ :- ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଏହି ଚଳନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସହିତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ  ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ଚାବି ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ସକାଳ ବା ପାହାନ୍ତିଆ ସେକ୍ସ ଶରୀରକୁ ଦେଇଥାଏ ଏହି ସବୁ ଫାଇଦା, ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଯଦି ଏବେ ହିଁ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ 

( Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଘରୋଇ ଉପଚାର ଓ ସାଧାରଣ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ।)

Share this story

World Odia Language Conferene