ତୁଳାରେ କେତୁ; ଏହି 5 ରାଶି ହେବେ ହନ୍ତସନ୍ତ, ମାସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୋଗିବେ ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ !
 

Ketu gochar 2023 date ketu in kanya negative impact on these zodiac signs
ତୁଳାରେ କେତୁ; ଏହି 5 ରାଶି ହେବେ ହନ୍ତସନ୍ତ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: କେତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁଳାରେ ଗମନାଗମନ କରୁଛି ଓ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହା ତୁଳାରୁ ବାହାରି ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ ରେ କନ୍ୟାରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। କେତୁର ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ୨୦୨୩ ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ବଡ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଭାବ କେବଳ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ନୁହେଁ ଦେଶ ତଥା ବିଶ୍ୱ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପଡ଼ିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଚିହ୍ନ କେଟୁଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ...

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗାମୀ ୧୧୮ ଦିନ ରହିବ ବରଦାନ ଭଳି, ବୃହସ୍ପତି କରିଦେବେ ମାଲାମାଲ୍

କର୍କଟ- ଏହି ରାଶିରେ, କେତୁ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରୁଛି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବିପଦ ବିଷୟରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍। ଏହି ଗମନାଗମନ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। 

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନଟି ଖରାପ; ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ, କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ 

କନ୍ୟା-ଏହି ରାଶିରେ, କେତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରୁଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ପରିବାର ବିଷୟରେ କିଛି ବିଷୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ସେଥିପାଇଁ ଯଦି ତୁମେ ସବୁକିଛି ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କର ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥାଏ ଏହି ଲକ୍ଷଣ; ୪୦ ସେକେଣ୍ଡ ପୂର୍ବରୁ ଘଟିଥାଏ ଏହି ଭୟାନକ ଓ କଷ୍ଟଦାୟକ ଘଟଣା!

ଧନୁ-ଏହି ରାଶିର ଏକାଦଶ ଘରେ ଗମନାଗମନ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। ତୁମର କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ନଚେତ୍ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ସକାଳ ବା ପାହାନ୍ତିଆ ସେକ୍ସ ଶରୀରକୁ ଦେଇଥାଏ ଏହି ସବୁ ଫାଇଦା, ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଯଦି ଏବେ ହିଁ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ 

କୁମ୍ଭ-ଏହି ରାଶିର ନବମ ଘରେ କେତୁ ଗମନାଗମନ ହେତୁ ଭାଗ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଏକ ଛୋଟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ମୀନ-ଏହି ରାଶିର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ କେତୁ ଗମନାଗମନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଓ ଶାରୀରିକ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ଯଦି ଆପଣ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଶାଶୂ ଘରକୁ ସ୍ବର୍ଗ କରନ୍ତି ଏହି ଝିଅ; ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଥାଏ ଏହି ଖାସ୍ ଗୁଣ, ଜାଣନ୍ତୁ ସେହି ବିଶେଷ ଗୁଣଗୁଡ଼ିକ କଣ...

Share this story

World Odia Language Conferene