ବୃହଷ୍ପତି ମହାଦଶା କ’ଣ? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ କିଭଳି ବଦଳିଯାଏ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ...
 

Jupiter Mahadasha effect your life you may become very rich or a beggar
ବୃହଷ୍ପତି ମହାଦଶା କ’ଣ? ଜାଣନ୍ତୁ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ:ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି। ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଦେବଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଭଲରେ କଟିଥାଏ। ଯେତେବେଳେ ବୃହସ୍ପତି ରାଶିର ଏକ ଶୁଭ ସ୍ଥିତିରେ ଥାଆନ୍ତି, ସେହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ। ବ୍ୟକ୍ତିର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲରେ ଚାଲିଥାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହର ମହାଦଶାର ସମୟ ଆସିଥାଏ। 

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଏହି ସବୁ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖା ଗଲେ ଜମାରୁ କରନ୍ତୁନି ଅଣଦେଖା, ହୋଇପାରେ ହାର୍ଟ ଆଟାକ୍‌, ନଚେତ୍‌...

ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ବୃହସ୍ପତିର ମହାଦଶା ୧୬ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାଏ । ଯଦି ବୃହସ୍ପତି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇ ଉଠନ୍ତି ତେବେ ତା’ର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇଥାଏ। ଯେଉଁ ରାଶିରେ ସେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି ସେହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅପାର ଧନ ଏବଂ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :କିଡନୀ ରୋଗୀ ସାବଧାନ ! ଭୁଲରେ ବି ଖାଆନ୍ତୁନି ଏହି ଖାଦ୍ୟ, ନଚେତ୍ ପସ୍ତେଇବେ!

ବୃହସ୍ପତି ମହାଦାଶା କ’ଣ ?

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ରାଶିରେ ଶନି, ବୁଧ, ବୃହସ୍ପତି ଇତ୍ୟାଦି ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରହର ପ୍ରବେଶ ହୋଇଥାଏ, ସେତେବେଳେ ବିଭିନ୍ନ ଶୁଭ ଏବଂ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ମିଳିଥାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯଦି ବୃହସ୍ପତି ମହାଦଶା ସମୟରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଆଣ୍ଟାରଦଶା ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇଥାନ୍ତି।ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ମିଳିଥାଏ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇଥାଏ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଯୌନଶକ୍ତି ବଢାଇବ ଏହି ୫ ଖାଦ୍ୟ, ଦରକାର ପଡିବନି ଟାବଲେଟ୍‌ କି କ୍ୟାପସୁଲ୍‌

ବୃହସ୍ପତିର ମହାଦଶା ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣି ଦେଇଥାନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ବୃହସ୍ପତିର ମହାଦଶା ସମୟରେ ବ୍ୟକ୍ତି ପୂଜା ପାଇଁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ହୋଇଥାଏ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କ ଅନେକ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଥାଏ।ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟରେ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ରହେ ନାହିଁ ବରଂ ସମସ୍ତ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ। ଏହା ସହିତ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଏକତ୍ର ହୋଇଯାଏ।  ବୈବାହିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ କଟିଥାଏ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ପେଟ କ୍ୟାନ୍ସରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ? ଏହି ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭୋଗିବେ  

ଯଦି ବୃହସ୍ପତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିଫଳରେ ଏକ ଅପ୍ରୀତିକର ସ୍ଥିତିରେ ଥାଆନ୍ତି, ତେବେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ମହାଦଶା ସମୟରେ ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ।ଅନେକ ପ୍ରକାରର ରୋଗ ତାଙ୍କୁ ଘେରି ରହିଥାଏ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯଦି ବୃହସ୍ପତି ଅପ୍ରାକୃତିକ, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ସାଂଘାତିକ ରୋଗର ଶିକାର ହୁଅନ୍ତି । ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜେ ଏବଂ ବିବାହରେ ବାଧା ଉପୁଜେ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଧନ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବ ଘର ! ୭୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ୪ ରାଶିରେ ବିରଳ ରାଜଯୋଗ
 

Share this story

World Odia Language Conferene