ଆଜି ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବା ସହ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରିପାରନ୍ତି! ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ 
 

Horoscope for Wednesday 27th March 2024
ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ 
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ ଓ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅତି ସାବଧାନତା ସହ ଚଳିବ ପଡ଼ିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ...

ମେଷ ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରାଇବ।

ବୃଷ ରାଶି: ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପରେ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ଝଗଡା କରିପାରନ୍ତି। ତେଣୁ, ନିଜର ଶବ୍ଦକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଝଗଡା କରିପାରନ୍ତି। ତେଣୁ, ଆଜି କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ରାଗିଯିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ଏହି ୫ଟି ଖାଦ୍ୟ ଥାଇରଏଡ୍ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିଷ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କଣ ?

କର୍କଟ ରାଶି: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହୋଇପାରେ। ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଉପହାର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ।

ସିଂହ ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ଝଗଡା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ବିଷୟରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ନିବିଡ଼ତା ବଢ଼ାଇବ।

କନ୍ୟା ରାଶି: କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଦାୟିତ୍ୱ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।  ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିବ। ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଉପହାର ପାଇପାରନ୍ତି।

ତୂଳା ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଆଜି ତୂଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ। କିନ୍ତୁ ଆପଣ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଯେଉଁମାନେ ଅବିବାହିତ, ସେମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ପାଇପାରନ୍ତି।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : କାହିଁକି ଝିଅମାନେ ଅଧାବାଟରୁ ପାର୍ଟନରର ହାତଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଆନ୍ତି? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଅସଲ କାରଣ

ବିଛା ରାଶି: ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଛାଡପତ୍ର ଏବଂ ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି, କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, କାରଣ ଆଜି କେହି କେହି ଆପଣଙ୍କର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି: ଯଦି ଆପଣ ବିବାହ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସାଥୀ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଟିକିଏ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।କୌଣସି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆଜି ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିପାରେ।

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇ ପାରନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଉପହାର ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କୁମ୍ଭ ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ନିଜ ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିବାର ସୁଯୋଗ ଦେବ।

ମୀନ ରାଶି: ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ: ଦ୍ବିତୀୟ ସନ୍ତାନ ପାଇଁ କରୁଛନ୍ତି କି ପ୍ଲାନ? ଜାଣନ୍ତୁ ସଠିକ୍ ସମୟ ବ୍ୟବଧାନ କେତେ ରହିବା ଉଚିତ୍
 

Share this story

World Odia Language Conferene