୭ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରକ, ଅକାଳରେ ଚାଲିଗଲା ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନ

Seven women killed in road accident near Natrampalli in Tirupattur on Chennai-Bengaluru Highway
୭ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରକ

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ତାମିଲନାଡୁରେ ସୋମବାର ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଏକ ଭୀଷଣ ଦୁର୍ଘଟଣା ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏକ ଟ୍ରକ ୭ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ମାଡିଯିବା ପରେ ଭ୍ୟାନକୁ ପଛରୁ ପିଟିଛି । ଫଳରେ ୭ଜଣ ମହିଳାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । 

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗାମୀ ୧୧୮ ଦିନ ରହିବ ବରଦାନ ଭଳି, ବୃହସ୍ପତି କରିଦେବେ ମାଲାମାଲ୍

ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଏହି ମହିଳାମାନେ କର୍ଣ୍ଣାଟକରୁ ଫେରୁଥିଲେ । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଦୁର୍ଘଟଣା ସମୟରେ ଏହି ମହିଳାମାନେ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ବସିଥିଲେ । ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୧୩ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନଟି ଖରାପ; ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ, କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ 

ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଆହତ ଲୋକମାନେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨ରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଧର୍ମଶାଳା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଭେଲୋର ଜିଲ୍ଲାର ଅମ୍ବୁର ନିକଟସ୍ଥ ଓନାଙ୍ଗଟ୍ଟାଇ ଗ୍ରାମରୁ ଆସିଥିଲେ। ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ-ଚେନ୍ନାଇ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଥିବା ନାଟରାମପାଲ୍ଲିରେ ଗୋଟିଏ ଗାଡିର ଟାୟାର ଫାଟିଯିବା ପରେ ପୀଡିତାମାନେ ଦୁଇଟି ଭ୍ୟାନରେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥାଏ ଏହି ଲକ୍ଷଣ; ୪୦ ସେକେଣ୍ଡ ପୂର୍ବରୁ ଘଟିଥାଏ ଏହି ଭୟାନକ ଓ କଷ୍ଟଦାୟକ ଘଟଣା!

ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ କହିବା ପରେ ଭ୍ୟାନ୍ ଡ୍ରାଇଭର ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ଏହାପରେ ହଠାତ୍ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ହାଇ ସ୍ପିଡ୍ ଲୋରି ଭ୍ୟାନକୁ ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଧକ୍କା ହେବାରୁ ଭ୍ୟାନ୍ ସାତ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। 

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ସକାଳ ବା ପାହାନ୍ତିଆ ସେକ୍ସ ଶରୀରକୁ ଦେଇଥାଏ ଏହି ସବୁ ଫାଇଦା, ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଯଦି ଏବେ ହିଁ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ 

ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଭ୍ୟାନ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ ଲୋରୀ ସମେତ ଦଶ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି। ଆହତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ମହିଳା।ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଏମ ମୀନା (୫୦), ଡି ଦେବୟାନୀ (୩୨), ପି ସାଇଟୁ (୫୫), ଏସ ଦେବିକା (୫0), ଭି ସାବିତ୍ରୀ (୪୨), କେ କାଲାଭାଥୀ (୫୦) ଏବଂ ଆର ଗୀତା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। (୩୪) ସମସ୍ତେ ଭେଲୋର ଜିଲ୍ଲାର ପର୍ନମ୍ବଟ ସହରର ଅଟନ୍ତି |

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତାହାହେଲେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ କରନ୍ତୁ ଏହି ଗୁପ୍ତ ଉପାୟ

ଭ୍ୟାନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଦଶ ଜଣ ଏବଂ ଲୋରିରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ତିନି ଜଣ ଆହତ ହୋଇ ତିରୁପତି ଏବଂ ଭାନିଆମ୍ବାଡି ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି। ନାଟ୍ରାମପାଲି ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ତାମିଲନାଡୁର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏମ୍। ଶୋକସନ୍ତପ୍ତ ପରିବାର ପ୍ରତି ଗଭୀର ସମବେଦନା ଓ ସମବେଦନା ଜଣାଇ ଷ୍ଟାଲିନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରଭାବିତ ପରିବାରକୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସହାୟତା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସେ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆହତଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଜନ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କୁ ୫୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଆସୁଛି ବଡ଼ ବର୍ଷା, ପଛକୁ ପଛ ୨ଟି ଲଘୁଚାପ, ଏହି ତାରିଖରୁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ 

Share this story

World Odia Language Conferene