ଘର ଉପରେ କାଉ ରାବୁଛି କି ସାବଧାନ! ଜାଣନ୍ତୁ ଶୁଭ ନା ଅଶୁଭ ?
 

Crow at your house mean know these surprising signs
ଘର ଉପରେ କାଉ ରାବିବାର ସଙ୍କେତ କଣ?

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ:ଘର ଉପରେ କୌଣସି କାଉ ରବିବା ଘରକୁ କୌଣସି ପ୍ରାଣୀର ଆଗମନ ଭଲ କିମ୍ବା ଖରାପ ସଙ୍କେତ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଏବଂ ଜୀବନ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ବୋଲ ମଧ୍ୟ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ କାଉ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରେ, ଯଦି ଆପଣ ବାହାରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ କାଉ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ ରାବୁଛି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସୁଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ଏଭଳି ସଂଯୋଗ, ବୃଷ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଚଳନ! ଏହି ୪ ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଶୁଭଫଳ 

ଏହାସହ ଯଦି ଜଣେ ଚାକିରି ସାକ୍ଷାତକାର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କିଛି ଶୁଭ କାମ ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାବେଳେ କାଉ ରାବୁଛି ଏବଂ ପଶ୍ଚିମ ଦିଗକୁ ଉଡ଼ନ୍ତି, ନିଶ୍ଚିତ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ।ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ସକାଳେ ଉତ୍ତର କିମ୍ବା ପୂର୍ବରେ ଦିଗରେ କାଉ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ବସି ରାବେ, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନର ସଙ୍କେତ ଅଟେ । 

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ: ସିଜରିଆନ୍ ଜନ୍ମର କେତେ ଦିନ ପରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ? ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଯଦି ନିହାତି ଜାଣନ୍ତୁ 

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଅନେକ କାଉ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀରେ ଏକାଠି ହୋଇ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ ରାବନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ବାସ୍ତବରେ, ଏହି କାଉମାନେ କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣାକୁ ସୂଚିତ କରନ୍ତି । ଏହାସହ ଯଦି କାଉ ଆପଣଙ୍କ ଘରର ଦକ୍ଷିଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ବସିଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଏକ ଉଦ୍‌ବେଗଜନକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ । ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ପିତୃ ପୁରୁଷମାନେ ତୁମ ଉପରେ ରାଗିଛନ୍ତି । ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଘରେ କାଉ ରୁଟି କିମ୍ବା କୌଣସି ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଆସି ଏହାକୁ ଖାଏ, ତେବେ ବୁଝି ନିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ: ଦ୍ବିତୀୟ ସନ୍ତାନ ପାଇଁ କରୁଛନ୍ତି କି ପ୍ଲାନ? ଜାଣନ୍ତୁ ସଠିକ୍ ସମୟ ବ୍ୟବଧାନ କେତେ ରହିବା ଉଚିତ୍

( Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଘରୋଇ ଉପଚାର ଓ ସାଧାରଣ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ।)

Share this story

World Odia Language Conferene