୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ଏଭଳି ସଂଯୋଗ, ବୃଷ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଚଳନ! ଏହି ୪ ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଶୁଭଫଳ 
 

Jupiter Transit In Taurus These 4 Zodiacs Will get more benfits
ବୃଷ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଚଳନ! ଏହି ୪ ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଶୁଭଫଳ 
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଯେମିତିକି ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଦେବଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି ଭାଗ୍ୟ, ଧନ, ବିବାହ ସହ ଜଡିତ ଏଥିସହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବା ସହ ସମ୍ମାନ ମିଳିଥାଏ । ତେଣୁ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କୁ ଏକ ଶୁଭ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଇଥାଏ । ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ବର୍ଷକୁ ଥରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାନ୍ତି ।

ବର୍ତମାନ ବୃହସ୍ପତି ୧ ମଇରେ ବୃଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ପ୍ରାୟ ୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ଏହିପରି ଏକ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ ହେଉଛି ଯାହାଦ୍ୱାରା କିଛି ରାଶି ଖୁବ ଉପକୃତ ହେବେ । ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଚଳନନ ସମସ୍ତ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ କିନ୍ତୁ ବିଶେଷ କରି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ମିଳିବ ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ରହିବା ସହ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେବ! ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ବୃହସ୍ପତି ବର୍ତ୍ତମାନ ମେଷ ରାଶିରେ ବିଦ୍ୟମାନ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଚଳନ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ । ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ହେବ । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ ।

ବୃଷ : ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଚଳନ ପ୍ରଭାବରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ । ଜୀବନରେ ଅନେକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଅଗ୍ରଗତି ପାଇବେ । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ । ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ମାନ ମିଳିବା ସହ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ବୁଧ ଚଳନ, ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭଲ ସମୟ, ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ଫିଟିବ ଭାଗ୍ୟ!

କର୍କଟ : ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଚଳନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଫଳ ଆଣିବ । ଆପଣ ପ୍ରତିଟି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଜୀବନର ସମସ୍ତ ବାଧା ବିଘ୍ନ ଦୂର ହେବ । ଆୟ ସମେତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ । ବୈବାହିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

କନ୍ୟା : ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭଫଳ ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ମନ ଭିତର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ । ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ସହ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ: ଡାଇବେଟିସ୍ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଶରୀରରେ ଦେଖାଯାଏ ଏହିସବୁ ଲକ୍ଷଣ! ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଯଦି ଏବେ ହିଁ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ 

Share this story

World Odia Language Conferene