ସୂର୍ଯ୍ୟ, ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ବୁଧ ଗ୍ରହର ହେବ ବିରଳ ଯୋଗ, ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ!
 

Surya Budh Mangal Yog Effect On These 5 Zodiac Sign
ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧାରିବେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ବୁଧ!
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ, ମକର ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ବୁଧ ଗ୍ରହର ମିଳନ ହେତୁ ଏକ ବିଶେଷ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ମକର ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ନିଜର ପ୍ରଭାବ ବଜାୟ ରଖିବେ। 

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଫେବୃଆରୀ ୫ରେ, ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କରେ ରହିବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ-ଆଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ଗଠନ ହେବ। ଏହା ପରେ, ଫେବୃଆରୀ ୭ ତାରିଖରେ ବୁଧ ମଧ୍ୟ ସମାନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଫଳସ୍ୱରୂପ ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ଗଠନ ହେବ ଯାହା ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ରାହୁ ଓ କେତୁଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ୪ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସୁଛି ଭଲ ସମୟ!

ମେଷ ରାଶି:- ମକର ରାଶିରେ ୩ଟି ଗ୍ରହର ମିଳନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଏବଂ ମେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣମାନେ ନିଜ ବସ୍ ଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।  ସଫଳତାର ନୂଆ ସିଡ଼ି ଚଢ଼ିବେ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଅତୁଳନୀୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅତୁଳନୀୟ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ପାଇବେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଅଧିକ। ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ; ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଏହି ସପ୍ତାହ, ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ…

ମକର ରାଶି:- ମକର ରାଶିରେ ଗଠିତ ତ୍ରିଗ୍ରାହି (ତିନୋଟି ଗ୍ରହର ଏକତ୍ରିକରଣ) ଯୋଗୁ ଲିବ୍ରା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ବୁଧଗ୍ରହର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକତା ଆଣିବ। ଟଙ୍କା ପଇସା ସହିତ ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:- ମକର ରାଶିରେ ତିନୋଟି ଗ୍ରହର ମିଳନ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସଙ୍କଟପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ।

ମୀନ ରାଶି:- ତିନୋଟି ଗ୍ରହର ମିଳନ ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଟେ। ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯିବ। କୌଣସି ବଡ଼ ଇଚ୍ଛା ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ପୂରଣ ହେବ। ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଏହି ୬ ରାଶି ପାଇଁ ଅଶୁଭ, ସାବଧାନ ନହେଲେ ହରାଇବେ ସର୍ବସ୍ବ !

( Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଘରୋଇ ଉପଚାର ଓ ସାଧାରଣ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ।)

Share this story

World Odia Language Conferene