ଶନି ଦେବଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଫଳରେ ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶି ହେବେ ଉପକୃତ ଓ ସମସ୍ତ କଷ୍ଟରୁ ପାଇବେ ମୁକ୍ତି! 
 

Shani Mangal Yuti 2024 These 2 zodiac signs will get more benfits
ଶନି ଦେବଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ପରେ ନିଜର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଶନି ଦେବ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଚଳନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ମଙ୍ଗଳ ମଧ୍ୟ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଚଳନ କରିବେ। ଯାହା ଫଳରେ ପୃଥିବୀର ସମସ୍ତ ଜୀବଜନ୍ତୁଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଶୁଭ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ସକାଳ ବା ପାହାନ୍ତିଆ ସେକ୍ସ ଶରୀରକୁ ଦେଇଥାଏ ଏହି ସବୁ ଫାଇଦା, ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଯଦି ଏବେ ହିଁ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ 

ବୈଦିକ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ଶନି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଉଭୟଙ୍କର କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ମିଳନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଗ୍ରହର କମାଣ୍ଡର ଏବଂ ଶନି ଦେବଙ୍କ ମିଳନ ହେତୁ ସମସ୍ତ ୧୨ ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଏହାର ଶୁଭ ଏବଂ କୂପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ। ମାତ୍ର ଏମିତି ୨ଟି ରାଶି ରହିଛି ଯେଉଁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିଶେଷ ଭାବେ ଏହି ଚଳନ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ବାଥରୁମରେ ଅଧିକ ହାର୍ଟ ଆଟାକ୍ ହେବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ କଣ? ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ 

ତୂଳା ରାଶି: ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କୁମ୍ଭରେ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ମିଳନ ତୂଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଲାଭଦାୟକ ହେବ, କାରଣ କୁମ୍ଭର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଉଭୟ ଗ୍ରହର ମିଳନ ହେବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ,ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି ଶୁଭ ବାର୍ତ୍ତା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାଇବେ। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରୁ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ସୁସ୍ଥ ଶରୀର ପାଇଁ ସୁସ୍ଥ ଆହାର, ଏହି ୪ଟି ଜିନିଷ ସେବନ କଲେ ଦୂର ହେବ ମଧୁମେହ ସମସ୍ୟା!

ମେଷ ରାଶି: ଶନି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମିଳନ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ, କାରଣ ମେଷ ରାଶିରେ ଉଭୟ ଗ୍ରହର ମିଳନ ଲାଭ ଏବଂ ଆୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିବ। ଏହି ସଂଯୋଗ ସମୟରେ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯେଉଁମାନେ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ। ବ୍ୟକ୍ତିର ବାସ୍ତୁ ଭୋଗ ବିସ୍ତାର ହେବ। ଏଥି ସହ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ହଠାତ୍ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଆଜି ଏହି ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଆଦୌ ଭଲ ନୁହେଁ, ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି! ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ  
 


 

Share this story

World Odia Language Conferene