World Odia Language Conferene

ମଙ୍ଗଳ ଗୋଚର ବଦଳାଇ ଦେବ ଏହି ୨ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ହେବେ ଉପକୃତ 
 

Mangal Gochar 2024 these two zodiac sign people will get more benfits
ମଙ୍ଗଳ ଗୋଚର ବଦଳାଇବ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର କମାଣ୍ଡର କୁହାଯାଏ। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଙ୍ଗଳ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଚଳନ କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ହେବାର କିଛି ଦିନ ପରେ ଏହି ଗ୍ରହ ନିଜର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଧନବାନ ହେବେ ଏହି ୨ ରାଶି।

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ:

ବର୍ତ୍ତମାନ ମଙ୍ଗଳ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଚଳନ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏପ୍ରିଲ ୨୩ ତାରିଖ, ସକାଳ ୮.୩୮ ରେ ମୀନ ରାଶିରେ ଚଳନ କରିବ। ମଙ୍ଗଳବାରରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ନିଜର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମଙ୍ଗଳ ମଧ୍ୟ ତାର ନକ୍ଷତ୍ରକୁ ଦୁଇଥର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ। 

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : କିଡନୀ ଖରାପ ବୋଲି ଜାଣିବେ କେମିତି ? ଏସବୁ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଦେଲେ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ! 

ମଙ୍ଗଳ ଏପ୍ରିଲ ୨୭ରେ ଉତ୍ତର ଭଦ୍ରାପଡାଠାରେ ପ୍ରଥମ ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ ଏବଂ ମଇ ୧୪ରେ ରେବତୀ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ୨ଟି ରାଶିର ଲୋକ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଣିବ। ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୩ ତାରିଖ ପରେ, ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଆଶୀର୍ବାଦ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ କରିପାରିବେ। ଏଥି ସହ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଏଭଳି ନୀଳ ଶିରା ଗୋଡରେ କାହିଁକି ଦେଖାଯାଏ ? ହୋଇପାରେ ଏହି ଗମ୍ଭୀର ରୋଗର ଲକ୍ଷଣ

ବିଛା ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛନ୍ତି ବିଛା ରାଶିର ଶାସକ ଗ୍ରହ। ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପୂଜାପାଠ ଦେବତା ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନ। ଏପ୍ରିଲ ୨୩ରେ ମଙ୍ଗଳ ଦେବଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ହନୁମାନ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ହନୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଏଥି ସହ ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି କମ୍ ବୟସର ଝିଅକୁ ବାହା ହେଲେ କଣ ହେବ ? ଜାଣନ୍ତୁ ଚାଣକ୍ୟ ନୀତି କଣ କହୁଛି...

Share this story