ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏବେଠୁ ପୂରା ବଦଳିଯିବ ଏହିଁ ରାଶି ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ
 

Grah nakshatra moon will enter in virgo these 4 zodiac signs will get more benefits
ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଧାର୍ମିକ ବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଯାୟୀ ଅମାବାସ୍ୟ ତିଥିରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ସ୍ନାନ କରିବା, ଧ୍ୟାନ କରିବା ଏବଂ ଉପାସନା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଲୋକଙ୍କ ଦୁଃଖ ଓ ସମସ୍ୟା ଦୂରେଇ ଯାଏ। ସେହିପରି ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବଦଳିଯାଏ।

ପୌଷ ଅମାବାସ୍ୟା ତିଥିରେ ମନର କାରକ ଚନ୍ଦ୍ର ଧନୁ ରାଶିରୁ ବାହାରି ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଅନେକ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକ ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇବେ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୫୦ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ପଡି଼ଛି ୩ଟି ରାଜଯୋଗ, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ମାଲେମାଲ୍ ହେବେ ଏହି ୪ ରାଶି

ସନାତନ ପାଞ୍ଜି ଅନୁଯାୟୀ, ପୌଷ ଅମାବାସ୍ୟା ଜାନୁଆରୀ ୧୧ରେ ପଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଏହି ଦିନ ପୂଜା, ଜପ ଏବଂ ପରୋପକାର କରାଯାଏ। ଏହି ଦିନ ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅମାବାସ୍ୟା ତିଥିର ଆଗାମୀ ଦୁଇ ଦିନରେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇପାବେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ୩ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ-

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୩୦ ବର୍ଷ ପରେ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ଚଳନ, ୨୦୨୪ରେ ଏହି ୩ ରାଶି ପାଇବେ ପ୍ରବଳ ଟଙ୍କା !

ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଜାନୁଆରୀ ୧୧ରେ ରାତି ୧୧:୫୧ରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଧନୁ ରାଶିରୁ ବାହାରି ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଜାନୁୟାରୀ ୧୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚନ୍ଦ୍ର ଏହି ରାଶିରେ ରହିବେ। ଏହା ପରେ, ଏହା ମକର ରାଶିରୁ ବାହାରି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ।

୧. ମିଥୁନ- ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ । ବ୍ୟପାରରେ ଲାଭ ହେବ ।କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଧନ ଲାଭ ହେବାର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ରହିଛି । ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ଭଲ ଅତିବାହିତ ହେବ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ସାବଧାନ୍ ରୁହନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିର ଲୋକ, ନିଜ ବନ୍ଧୁ ହିଁ ଆପଣଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ବାସଘାତକା କରି ପାରନ୍ତି! ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ 

୨. କର୍କଟ- କର୍କଟର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ଦେବତା ହେଉଛନ୍ତି ଭଗବାନ ଶିବ। ଦେବଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି କର୍କଟରେ ଉନ୍ନତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି। ତେଣୁ, କର୍କଟ ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ମକର ରାଶିରେ ଚନ୍ଦ୍ରର ଗମନାଗମନ ସମୟରେ, କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇପାରିବେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଏଥି ସହିତ ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ।

୩. କନ୍ୟା- ବର୍ତ୍ତମାନ, କେତୁ କନ୍ୟାରେ ଅବସ୍ଥିତ। ଏଥି ସହିତ, କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। ଚନ୍ଦ୍ର ଭଗବାନ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଣିବେ। ତେଣୁ, ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ। ଏହି ସମୟରେ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇପାରିବେ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ବୁଧଙ୍କ ନକ୍ଷେତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ଫିଟିବ ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ!
 

Share this story

World Odia Language Conferene