୩୦ ବର୍ଷ ପରେ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ଚଳନ, ୨୦୨୪ରେ ଏହି ୩ ରାଶି ପାଇବେ ପ୍ରବଳ ଟଙ୍କା !
 

Shani Vakri 2024 will bring too much money for these 3 zodiacs signs
କୁମ୍ଭରେ ଶନିଙ୍କ ଚଳନ, ୩ ରାଶି ପାଇବେ ପ୍ରବଳ ଟଙ୍କା !
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ଶନି ଏହାର ମୂଳ ରାଶି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଚଳନ କରିଛନ୍ତି । ଶନି ୨୦୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୁମ୍ଭରେ ରହିବେ । ଶନି ଦେବ ୩ଟି ରାଶି ଚିହ୍ନର ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ମାଣ କରିବେ । ଏହି ୩ଟି ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ।

କୁମ୍ଭ -୨୦୨୪ରେ କୁମ୍ଭ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କୁମ୍ଭ ସ୍ବାମୀ ଶନିଦେବ, ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଶନି ମାର୍ଗି ଅବତାର ନିଜ ସଙ୍କେତରେ ଅଛନ୍ତି । ଯାହା ଫଳରେ  ଘର କିମ୍ବା କାର କିଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ପତି ଉନ୍ନତି କରିପାରନ୍ତି, ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟରେ ସଫଳ ହେବେ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୫୦ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ପଡି଼ଛି ୩ଟି ରାଜଯୋଗ, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ମାଲେମାଲ୍ ହେବେ ଏହି ୪ ରାଶି 

ବୃଷ- ବୃଷ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର ଆସୁଛି । କାରଣ ଶନି ଦଶମ ଘରେ ଅଛନ୍ତି । ଏଥର ରୋଜଗାର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ଭଲ ଖବର ପାଇବ । ଆପଣ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗରେ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ।

ବ୍ୟବସାୟରେ ବିଶେଷ ଉନ୍ନତି ଯୋଗ ଅଛି । ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ବେକାରମାନେ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି । ଶନିଦେବ ମହାପୁରୁଷ ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ଯାହାଫଳରେ ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ । ବିପୁଳ ଲାଭ କରିପାରିବେ । 

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ମାସକୁ କେତେଥର ସେକ୍ସ କରିବା ଉଚିତ୍? ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିନିଶ୍ଚୟ ଜାଣନ୍ତୁ...

ମିଥୁନ- ମିଥୁନ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ୨୦୨୪ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ଶନି ରାଶିର ନବମ ଘରେ ଥିବାରୁ ସେ ୨୦୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବେ । ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ଏଥର ସଫଳ ହେବ । ତୁମେ ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବ ଓ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । 

କର୍ମଚାରୀମାନେ ଚାହୁଁଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବେ ଓ ଏଥର ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଯେଉଁମାନେ ଗବେଷଣା କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ଆସୁଛି । ପରିସ୍ଥିତି ସବୁ ଦିଗରୁ ଅନୁକୂଳ ହେବ । 

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ବେଶ ଉପକାରୀ, ଦିନକୁ ଖାଆନ୍ତୁ ବାସ ଦୁଇ ପାଖୁଡ଼ା, ଦୂର ହେବ ପୁରୁଷଙ୍କ ଯୌନ ସମସ୍ୟା !
 

Share this story

World Odia Language Conferene