ବୁଧଙ୍କ ବକ୍ରୀ ଚଳନ: ବର୍ଷର ଶେଷ ମାସରେ ଚମକିବ ଏହି ୪ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଡିସେମ୍ବର ମାସ 
 

December 2023 Horoscope and Predictions for all 12 Zodiac signs
ବୁଧଙ୍କ ବକ୍ରୀ ଚଳନ: ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଡିସେମ୍ବର ମାସ 
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଡିସେମ୍ବର ମାସଟି କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲରେ କଟିବ ଓ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅତି ସାବଧାନତା ସହ ଚଳିବ ପଡ଼ିବ ଜାଣନ୍ତୁ...,

ମେଷ : ଡିସେମ୍ବର ମାସ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ଏବଂ ସେମାନେ ମନ୍ଦ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରାଯାଇପାରେ କିମ୍ବା ସେମାନେ ଏକ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକ।

ବୃଷ: ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍। ବ୍ୟବସାୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ସେମାନେ ଏହି ମାସରେ କୌଣସି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ : କେମିତି ଜାଣିବେ ଆପଣଙ୍କୁ ହୋଇଛି ଲିଭର୍ କ୍ୟାନ୍ସର, ଜାଣନ୍ତୁ ରୋଗର ଲକ୍ଷଣ ଏବଂ କାରଣ

ମିଥୁନ : ଡିସେମ୍ବର ମାସ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସମସ୍ତ ଅବସ୍ଥା ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ସୁଖ ପାଇବେ। ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ବହୁତ ଭଲ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ।

କର୍କଟ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସେମାନେ ବହୁତ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ହେତୁ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଗମ୍ଭୀର ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ : ଏହି ରାଶିର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଏହି ମାସରେ, ସେମାନଙ୍କର ନୂଆ ଶତ୍ରୁମାନେ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଅତି ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କରାଯିବା ଉଚିତ୍।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଡିସେମ୍ବରରେ ଏହି ୪ଟି ବଡ଼ ଗ୍ରହର ଚଳନ, ଫଳରେ ଏହି ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ହେବ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ

କନ୍ୟା : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ବହୁତ ଭଲ। ସେମାନେ ଧନ, ସମୃଦ୍ଧତା ଇତ୍ୟାଦି ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ମାସରେ ଶେଷ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ସେମାନେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ସୁଖ ପାଇବେ।

ତୁଳା: ଆପଣ ବହୁତ ବୁଝି ବିଚାରି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ଥିଲେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ତରବରିଆ ଭାବେ କୌଣସି ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଛା : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହେବ। ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଅର୍ଥର ଅପଚୟ ହୋଇପାରେ, ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଉପୁଜିପାରେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ମାସରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ମାନସିକ ଅବସାଦ ଓ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେବା ସହ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ଘାରିବ! ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ 

ଧନୁ: ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଏହି ମାସ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଡିସେମ୍ବର ୧୬ ପୂର୍ବରୁ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅଭିଯୋଗର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ।

ମକର: ନିଜର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ପାଇଁ ବଜେଟ୍‌ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଚାଲନ୍ତୁ। ମାନସିକ ବୋଝରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଛୁଟ୍‌କାରା ମିଳିବ। କୌଣସି କାମ ପୂରା କରିବା ପାଇଁ ଭାଇର ସହଯୋଗ ଲୋଡ଼ିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ: ଡିସେମ୍ବର ମାସ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ଅବଧିରେ, ଜୀବନର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଭାଗ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନୁଗ୍ରହ କରିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ ପାଇଁ ସାଥୀ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏହି ମାସରେ ନୂଆ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ।

ମୀନ : ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ସେମାନଙ୍କୁ ରୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ରୋଗରେ ସେମାନଙ୍କର ଅର୍ଥ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ଶନି ଗୋଚର: ୨୦୨୪ ରେ ଏହି ୪ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବଦଳିବ ଭାଗ୍ୟ, ବର୍ଷ ସାରା ଖାଲି ଟଙ୍କା ହିଁ ଟଙ୍କା!
 

Share this story

World Odia Language Conferene