World Odia Language Conferene

ମଦ ପିଆଇ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ 'ଦୁଷ୍କର୍ମ' କଲେ ୪ ଯୁବତୀ, ଆଉ ତା'ପରେ ଜଣେ ଜଣେ କରି...

youth raped by four woman who gave sedative to act on

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଏହି ଘଟଣା ପଞ୍ଜାବର ଜଲନ୍ଦରରୁ ଆସିଛି । ଏହି ଚାରିଜଣ ଝିଅ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିବା ଯୁବକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ମଦ୍ୟପାନ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ ।

ପଞ୍ଜାବରେ ଅପହରଣ ଓ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜଲନ୍ଧରର ଏକ ଚମଡ଼ା କାରଖାନାରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ କାରରେ ଥିବା ଚାରି ଜଣ ଝିଅ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ ଓ ପରେ ତାଙ୍କୁ ମଦ୍ୟପାନ କରାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ।

ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ବାନ୍ଧି କାରରେ ବସାଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ କଳାପଟି ମଧ୍ୟ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ପୀଡିତ ପୋଲିସ ନିକଟରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ କରିନାହାଁନ୍ତି ।

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଲନ୍ଧରର କାପୁରଥାଲା ରୋଡରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ଚମଡ଼ା କାରଖାନାରେ କାମ କରନ୍ତି । ସେ କାମ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଏକ ଧଳା କାର ଅଟକିଥିଲା ଓ ଏଥିରେ ୪ ଜଣ ଝିଅ ବସିଥିଲେ । ଏହି ଝିଅମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଏକ କାଗଜ ବାହାର କରି ତାଙ୍କୁ ଠିକଣା ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ ।

ଯେତେବେଳେ ସେ କିଛି କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ତାଙ୍କ ଆଖିରେ କିଛି ଜିନିଷ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ । ତା'ପରେ ସେ କିଛି ଦେଖି ପାରି ନଥିଲେ । ପରେ ସେ ବେହୋସ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ତା’ପରେ ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କୁ କାରରେ ବସାଇଥିଲେ, ଏହାସହ ଝିଅ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଆଖିରେ ପଟି ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ହାତ ମଧ୍ୟ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିଲେ ।

ଏହି ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ କରି ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : ଭାରତରେ ମିଳୁଥିବା ସାନିଟାରୀ ପ୍ୟାଡ଼ରେ ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି ରାସାୟନିକ ପଦାର୍ଥ: ଆସିଲା ସଙ୍ଗୀନ ରିପୋର୍ଟ

ଏହି ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ କରି ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଶବ୍ଦରେ ଥରିଲା ୩ ଜିଲ୍ଲା, ଭୂମିକମ୍ପ ନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ କଲେନି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ, ଲୋକେ ଛାନିଆ...

ଯୁବକ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚାରିଜଣ ଝିଅ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଗଲେ । ସେଠାରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ମଦ୍ୟପାନ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ ।

ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଚମଡ଼ା କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ବାହାରେ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ଯୁବକମାନେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ ଇଂରାଜୀ ଓ ପଞ୍ଜାବୀରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବାରୁ ଝିଅମାନେ ଏକ ଭଲ ଘରୁ ଆସିଥିବାର ଜଣା ପଡୁଥିଲେ । ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ନିଜ ପରିବାରକୁ ଏହା କହିଛନ୍ତି ।

ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ନାମରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହାର ନିଶ୍ଚିତକରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଏହି ଘଟଣାରେ ଯୁବକ ନିଜେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପୋଲିସକୁ ନ ଯିବା ପଛର କାରଣକୁ ଯୁବକ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପରିବାର ପାଖକୁ ଭଲରେ ଫେରିଛନ୍ତି ଓ ନିରାପଦରେ ଅଛନ୍ତି, ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ପୋଲିସ ପାଖକୁ ଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ଯୁବକମାନଙ୍କଠାରୁ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଗୁପ୍ତଚର ବିଭାଗ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

Share this story