ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଚଳନ ଏହି ସବୁ ରାଶି ପାଇଁ ଆଣିଦେବ ରାଜଯୋଗ

venus retrograde will open the doors of progress for these zodiac signs they will get immense money and luxury

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହମାନେ ସମୟ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ଗତିବିଧିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି। ରାଶିର ଚଳନ ଗୁ଼ଡ଼ିକ ବକ୍ରି-ମାର୍ଗି, ଉଦୟ ଅସ୍ତ ସମୟ ଆଣିଦେଇଥାଏ। ଯେତେବେଳେ ବି ଗ୍ରହମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶି ଉପରେ ଦେଖାଯାଏ। ଯଦି ଆମେ ଶୁକ୍ର, ଧନ, ବିଳାସର କାରକ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ଏହା ୨୨ ଜୁଲାଇରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକ ହଠାତ୍ କର୍କଟରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଲାଭ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଗତି ଧନ, ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ସହିତ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା କରିବ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଚତୁର୍ଥୀ ପୂର୍ବରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲଡ ଲାଇନ୍

ତୁଳା: ଶୁକ୍ର ଦେବଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାମକୁ ବିଗାଡିବ। ଏହି ସମୟରେ ଶୁକ୍ର ଅନେକ ଉପାୟରେ ଉପକୃତ ହେବେ। କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କ ପଦବୀ ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇପାରିବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। 

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ସୀମା ହାଇଦର୍‌ଙ୍କୁ ସୀମା ପାର୍‌ କରାଇବାରେ ରହିଛି ତୃତୀୟ ଲୋକର ହାତ

ମେଷ: ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବ। ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକଙ୍କ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ଏବଂ ବହୁତ ଟଙ୍କା ହେବ। ଜୀବନରେ ବିଳାସମୟ ସମୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନୂଆ ଗାଡ଼ି କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ନୂତନ ଘର କିଣିବାର ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସମୟ ହେବ। ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ବାଟରେ ଚାଲୁ ଚାଲୁ ଟଙ୍କାଟିଏ ଯଦି ମିଳେ କଣ କରିବେ? କଣ କହୁଛି ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର...

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବ। ହଠାତ୍ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ମିଳିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ତୁମ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ।

 

Share this story

World Odia Language Conferene