ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଉପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ-ଶନି-ରାହୁଙ୍କ ରହିବ ଘାତକ ଦୃଷ୍ଟି; ଖରାପ ହେବ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏବଂ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ 

Surya Shani Rahu Gochar 2023 making dangerous chandal and samsaptak yog these people should alert in september
ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଉପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ-ଶନି-ରାହୁଙ୍କ ରହିବ ଘାତକ ଦୃଷ୍ଟି

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହ ସମୟ ସମୟରେ ଗତି କରିଥାଏ । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ କରି କନ୍ୟାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ୧୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ କରିବେ । ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସିଂହରେ ରହିବେ । ଅନ୍ୟ ପଟେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପୁତ୍ର ଶନି କୁମ୍ଭରେ ଏବଂ ରାହୁ ମେଷରେ ରହିବେ । ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଓ ଶନି ଏକତ୍ର ଏକ ସାଂଘାତିକ ଦିଗ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି । ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଏହି ତିନୋଟି ଗ୍ରହ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି । 

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗୁରୁ ଚାନ୍ଦ ଦୋଷ ମଧ୍ୟ ମେଷରେ ରାହୁ ଓ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ମିଳନ ହେତୁ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ସାମସପଟକ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିବ । ଏହିପରି, ଏହି ସମସ୍ତ ଯୋଗ ୧୨ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ କିନ୍ତୁ ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ । ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ...

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ଖାଆନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଖାଦ୍ୟ; ପିଲା ହେବ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ସୁସ୍ଥସବଳ...

କର୍କଟ ରାଶି: ଶନି, ରାହୁ ଓ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଦର୍ଶନ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପଜ୍ଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ । ଏହା ଉପରେ ଗୁରୁ ଚାନ୍ଦ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ନୁହେଁ । ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ଏହି ଲୋକଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ଉତ୍ଥାନର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଏହି ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଏହା ଶୀଘ୍ର ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ଡାକ୍ତରଖାନା ଏବଂ ଔଷଧ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ଏହି ମାସରେ ନିବେଶ ଏବଂ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ଭଲ ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ପୂରଣ ହେଲା 5T ସଚିବ ଭିକେ ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କ ପ୍ରତିଶୃତି, ଦୁଇ ଶଯ୍ୟାଶାୟୀ ରୋଗୀଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସହାୟତା ରାଶି

କନ୍ୟା ରାଶି: ଶନି, ରାହୁ ଓ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଉଦ୍‌ବେଗଜନକ ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ନକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ । ଏହି ଲୋକମାନେ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ । ନିୟମ ଏବଂ ନିୟମ ମାନିବା ଉଚିତ୍ । ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାହା କର । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନୁହେଁ । ବାହାରେ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶି: ଶନି, ରାହୁ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଦିଗ ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ । ଚାକିରି ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ । ଧୌର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଏହି ସମୟ ନେବା ଓ ଅଧିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ନକରିବା ଭଲ । କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ । ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସକୁ ଧୌର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ବିତାନ୍ତୁ ଏବଂ ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ।

Share this story

World Odia Language Conferene