ଆଜି ବଦଳିବ ଗ୍ରହଙ୍କ ସ୍ଥିତି; ବିଗିଡ଼ିବ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି, ପ୍ରତିକାର ସହ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ
 

Money mantra horoscope these zodiac signs get trouble today
ଦୁର୍ଲଭ ଯୋଗ ୩ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଘୋର ବିପଦ!
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଜି କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହଟି ଭଲରେ କଟିବ ଓ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅତି ସାବଧାନତା ସହ ଚଳିବ ପଡ଼ିବ ଜାଣନ୍ତୁ...

ମେଷ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେତୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଚାପ ଆଜି ଦୂର ହେବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ, ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ପାଇବେ। ନଗଦ ପ୍ରବାହ ସାମାନ୍ୟ ହେବ।

ପ୍ରତିକାର - ଗାଈମାନଙ୍କୁ ସବୁଜ ଘାସ କିମ୍ବା ପାଳଙ୍ଗ ଶାଗ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

ବୃଷ- ଆଜି ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦେଖୁଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ହତାଶ କରିବ ଯେପରି ସବୁକିଛି ସମାପ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷରୁ ଆରମ୍ଭରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିଛି।

ପ୍ରତିକାର - ଦୁର୍ଗା ମନ୍ଦିରରେ ଏକ ଘିଅ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :କିଡନୀ ରୋଗୀ ସାବଧାନ ! ଭୁଲରେ ବି ଖାଆନ୍ତୁନି ଏହି ଖାଦ୍ୟ, ନଚେତ୍ ପସ୍ତେଇବେ!

ମିଥୁନ- ଆପଣ ଆଜି ନୂଆ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ମତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣ ବୁଝିବେ ଯେ ପ୍ରୟାସ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଜି ପୁରସ୍କୃତ ହେବ।

ପ୍ରତିକାର- ଜଣେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ- ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକରେ ବହୁତ ଜଡିତ ହେବେ। ଅସୁରକ୍ଷିତତା ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଥାଇପାରେ। ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ବଢ଼ିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ। ତେଣୁ ଆରାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ପ୍ରତିକାର - ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଏହି ସବୁ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖା ଗଲେ ଜମାରୁ କରନ୍ତୁନି ଅଣଦେଖା, ହୋଇପାରେ ହାର୍ଟ ଆଟାକ୍‌, ନଚେତ୍‌...

ସିଂହ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଏକ ପ୍ରକାର ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହେବ, ତେଣୁ ଆପଣ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ। ତେଣୁ ଦିନକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ପାସ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଛି, ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକତାର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ, ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଛୋଟ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ଭାବରେ ଦେଖିବେ।

ପ୍ରତିକାର - ବୁଲା କୁକୁରମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ।

କନ୍ୟା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ, ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ, ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସନ୍ତୁଳନ ଅନୁଭବ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ।

ପ୍ରତିକାର - ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୨୦୨୪ ଆରମ୍ଭରେ ବଦଳିଯିବ ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ୫୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଗୁରୁ ଗୋଚର ରାଜଯୋଗ

ତୁଳା- ଆପଣଙ୍କ ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ। କିନ୍ତୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ସମ୍ପର୍କରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ।

ପ୍ରତିକାର: ପିମ୍ପୁଡ଼ିକୁ ଚିନି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

ବିଛା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସାଧାରଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ସେହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଜୀବନର ଗତି ମଧ୍ୟ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ସେହି ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ସ୍ପଷ୍ଟତା ପାଇବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରତିକାର: ଓସ୍ତ ଗଛ ତଳେ ଏକ ସୋରିଷ ତେଲ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ।

ଧନୁ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାକୃତିକ ଆଚରଣ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସଫଳତା ଆଣିଦେବ। ଆଜି ଆପଣ ଖୁସି ହେବ ଯେହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଅନେକ ଜିନିଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କମ୍ ଟେନସନ ନିଅନ୍ତୁ।

ପ୍ରତିକାର: ନାଲି ଗାଈକୁ ଗୁଡ଼ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ବିରଳ ସଂଯୋଗ, କଟିବ ଶନି ଦଶା, ବଦଳି ଯିବ ଏହି ୫ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ!

ମକର: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଜିନିଷରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକ ଭଲ ଦିନ। ଆପଣ ଏକ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବେ କିମ୍ବା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଆଜି ହେଉଛି ତୁମର ବଡ଼ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ କମ୍ ନକରିବା।

ପ୍ରତିକାର - ଧଳା ଫୁଲର ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟ ଦେଇ ଦେବୀ ସରସ୍ୱତୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ- ଆପଣ ଆଜି ନୂଆ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସିରେ ଭରି ଯିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ। ଆଜି ଆପଣ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଯେକୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ଦିଗ ପାଇବେ।

ପ୍ରତିକାର - ରାମ ମନ୍ଦିରରେ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ।

ମୀନ- ଆପଣ ଆଜି ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିବେ। ଆପଣ ଏକ ଆଦର୍ଶ ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହେବ। ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ବେଳେ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।

ପ୍ରତିକାର - ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର ଘିଅ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା, ଖୁବଶୀଘ୍ର ବଦଳିବ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ
 


 

Share this story

World Odia Language Conferene