୪ଟି ବଡ଼ ଗ୍ରହର ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ!
 

Mangal gochar 2024 will effects these 3 zodiac signs
ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ମାଡ଼ି ଆସିବ ଧନ!
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଫେବୃଆରୀରେ ୪ଟି ବଡ଼ ଗ୍ରହ ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାହାକି କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ରାଶିରେ ଅଛି କି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି…

ଚଳିତ ବର୍ଷରେ, ଫେବୃଆରୀ ମାସ ଗ୍ରହ ଗମନାଗମନ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ, ବୁଧ, ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ସହିତ ଅନେକ ପ୍ରମୁଖ ଗ୍ରହ ସେମାନଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ। ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶିର ଜୀବନରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ବାଥରୁମରେ ଅଧିକ ହାର୍ଟ ଆଟାକ୍ ହେବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ କଣ? ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ 

ମଙ୍ଗଳ ଶକ୍ତି, ସାହସ, ସାହସିକତା, ବୀରତ୍ୱ ଏବଂ ଭୂମି ପାଇଁ ଦାୟୀ ଗ୍ରହ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ମକର ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ ଆଦିତ୍ୟମଙ୍ଗଳ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କିଛି ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିଙ୍କ ବିଷୟରେ, ଯାହାଙ୍କ ଜୀବନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ମେଷ- ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ, ମେଷ ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରନ୍ତି। ଚାକିରି ସ୍ଥାନରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ହେତୁ ମେଷ ବ୍ୟବସାୟରେ ଦ୍ୱିଗୁଣ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :କିଡ଼ନୀ ସୁସ୍ଥ ରଖିବା ପାଇଁ ଖାଆନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି ଫଳ, ଗମ୍ଭୀର ରୋଗରୁ ବଞ୍ଚିଯିବେ...

ବୃଷ- ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସମସ୍ତ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବ। ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଦ୍ୱିଗୁଣ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ।

ମିଥୁନ- ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ। ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ହଠାତ୍ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟଜନିତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବା ସହ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ! ପଢନ୍ତୁ ଏ ସପ୍ତାହର ରାଶିଫଳ

( Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଘରୋଇ ଉପଚାର ଓ ସାଧାରଣ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହାକୁ ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ନିଶ୍ଚିତ କରେ ନାହିଁ। ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ।)
 

Share this story

World Odia Language Conferene