ମୀନ ରାଶିରେ ଚଳନ କଲେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଚମକିବ ଏହି ୩ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ!
 

lucky zodiac signs of 2024 these 3 zodiac sign people will be rich and happy
ଚମକିବ ଏହି ୩ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ!
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଖରମାସ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୪ ଗୁରୁବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହା ଏପ୍ରିଲ ୧୩ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଦୈବିକ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୪ ତାରିଖରେ ମୀନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ଭଗବାନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମୀନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ମୀନ ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ମତ ଅନୁଯାୟୀ, ସମସ୍ତ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ରହିବ।

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ମୀନ ସଂକ୍ରାନ୍ତି ତଥା ମୀନ ଖରମାସ, ବିବାହ,ଗୃହ ନିର୍ମାଣ, ନୂଆ ଗାଡ଼ି କିଣିବା ପରି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଷେଧ ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଏକ ମାସ ପରେ ଏହି ସମସ୍ତ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାବେ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ। ଖରଙ୍କ ଆଗମନ ପରେ ସେଠାରେ କିଛି ରାଶି ରହିଛି ଯାହା ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ରାଶି ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜାଣିବା।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ଆପଣ ଦେଖୁଛନ୍ତି କି ଏହି ସବୁ ସ୍ବପ୍ନ, ତେବେ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ, ନିଶ୍ଚୟ ହେବ ଧନହାନି!

ମେଷ ରାଶି :- ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖରମାସ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ କୃପାରୁ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଦ୍ୱିଗୁଣ ଲାଭ ଦେଖିବେ। ଏଥି ସହ ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏହାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ମାନ ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ହେତୁ ମେଷ ରାଶି ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନଙ୍କର ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏଥି ସହ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୂକୁଳ ହେବ।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ତିନି ଗ୍ରହଙ୍କ ମହା ମିଳନ, ତ୍ରିଗ୍ରାହୀ ଯୋଗ ଫଳରେ ଏହି ୩ ରାଶି ହେବେ ଧନବାନ୍!

ମିଥୁନ ରାଶି :- ମିଥୁନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖରମାସର ପ୍ରଭାବ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ କୃପାରୁ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବୃତ୍ତିରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବେ। ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖରମାସ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ। ଆପଣ ଏପ୍ରିଲ୍ ଆରମ୍ଭରେ ଜଣେ ବଡ଼ ନେତାଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି। ଏହି ବୈଠକ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ।

ତୂଳା ରାଶି :- ଯେଉଁମାନଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନ ହେଉଛି ଲିବ୍ରା ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଏଥି ସହ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ତୂଳା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଭାବ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି।

ଆଧିକ ପଢନ୍ତୁ : ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଗତ ଓ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେବା ସହ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିବେ ଏହି ରାଶି ଲୋକ! ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ 

Share this story

World Odia Language Conferene