ଆୟ ତୁଳନାରେ ବ୍ୟୟ ବଢିବ ଓ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଚିନ୍ତାରେ ରହିବେ, ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ 
 

Horoscope for Thursday 18 january 2024
ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଓ କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ..

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜି କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ କଟିବ ଓ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅତି ସାବଧାନତା ସହ ଚଳିବ ପଡ଼ିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା..

ମେଷ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ଢଙ୍ଗରେ ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଗତି ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାକୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରକୃତିର ନକାରାତ୍ମକ ଦିଗକୁ ହଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆଜିର ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଗି ରଖି ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ବୃଷ ରାଶି: ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜ୍ଞାନରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ବୃତ୍ତି ଉପରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଯଦି ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ବିଦେଶୀ ଜମି ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ତେବେ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ବିକାଶ ହେବ। ଯୁବକମାନେ କେବଳ ସେମାନଙ୍କର ଅଭାବ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଆଚରଣ ଉପରେ ନୁହେଁ, କାରଣ ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଆଚରଣ କରନ୍ତି ତେବେ ସମସ୍ୟା ବଢ଼ିପାରେ।

ଅଧିକା ପଢନ୍ତୁ : ସୁସ୍ଥ ଶରୀର ପାଇଁ ସୁସ୍ଥ ଆହାର, ଏହି ୪ଟି ଜିନିଷ ସେବନ କଲେ ଦୂର ହେବ ମଧୁମେହ ସମସ୍ୟା!

ମିଥୁନ ରାଶି:ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ହେଲେ ଦ୍ୱିଧାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ କରିବ। ସମ୍ପର୍କର ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଏକତ୍ର ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତି, ପରିବର୍ତ୍ତନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘଟିବ।

କର୍କଟ ରାଶି: କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କାର୍ଯ୍ୟର ଗତି ବଢ଼ାଇବା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣ ସହିତ ସାଲିସ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ସର୍ବଦା ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଠିକତା ରହିବା ଉଚିତ। ଯେଉଁମାନେ ଶସ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ଏବଂ ବିବିଧତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି ।ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅଧିକ ସମୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ।

ଅଧିକା ପଢନ୍ତୁ : ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ; ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଏହି ସପ୍ତାହ, ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ…

ସିଂହ ରାଶି: ଆଜି ଦିନଟି ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲରେ ବିତିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଲାଗି ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କ୍ୟାରିୟକୁ ନେଇ ଖୁସି ଖବର ପାଇ ପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା ରାଶି: କମ୍ ସମୟରେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ବିଚାରରେ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। କୋର୍ଟ-କଚେରୀ ମାମଲାରେ ଘାଣ୍ଟି ହୋଇପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି  ବଜାୟ ରହିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ। ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭ ହେବ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଭାବିଚିନ୍ତି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ।

ଅଧିକା ପଢନ୍ତୁ : ମକର ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଚଳନ, ୧୫ରୁ ବଦଳିବ ଏହି ୪ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ, ହେବ ଧନର ବର୍ଷା !

ତୁଳା ରାଶି: ସନ୍ତାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ। ପୁରୁଣା ତଥା ପିଲାଦିନର ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଜମି କିଣିବା ନେଇ ଯୋଗ ରହିଛି । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ ।

ବିଛା ରାଶି: ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଶୁଭଫଳ ମିଳିବ। ଆୟ ବଢ଼ିବା ନେଇ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପିତା ଓ ବୟସ୍କଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଲାଭ ହେବ। କୌଣସି ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି ।

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ବାଣୀ ଓ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ସଂଯମତା ରକ୍ଷା କରିବା ନେଇ ଆବଶ୍ୟକ ରହିଛି ନହେଲେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟାପାରରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସାବଧାନର ସହ କାମ କରନ୍ତୁ, ଲାଭ ପାଇବେ। ବ୍ୟସ୍ତତାରେ ରହିବା ସତ୍ତ୍ବେ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିନେବେ। ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାମ ପୂରା ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ହେବ।

ଅଧିକା ପଢନ୍ତୁ : ସାବଧାନ ! କିଡନୀ ରୋଗୀ ଭୁଲରେ ବି ଖାଆନ୍ତୁନି ଏହି ସବୁ ଖାଦ୍ୟ, ନଚେତ୍...

ମକର ରାଶି: ସାମୂହିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗେଇବେ । ସମ୍ମାନିତ ହେବେ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ଆସ୍ତିକ ମନୋବୃତ୍ତିର ହୋଇପାରନ୍ତି । ମଧୁରଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରି ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ । ସାନ ଭାଇଙ୍କଠାରୁ ଆଦର ମିଳିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି: ଶାରିରୀକ ସୁସ୍ଥତା ଲାଭ କରିବେ । ଦାନ ଧର୍ମ ପ୍ରତି ମନ ବଳିବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାପ ରହିବ । ଆୟ ଉତ୍ତମ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭପ୍ରଦ ହେବ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ । ଅପରାହ୍ନରେ ଶୁଭ ସମାଚାର ଯୋଗୁଁ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ ।

ମୀନ ରାଶି: ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିବେ । ଆୟ ତୁଳନାରେ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହେବ । ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ । ପୂର୍ବ ବିବାଦ ଜଟିଳତା ଆଡକୁ ଅଗ୍ରସର ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ ।ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ବାରା ପୂରା ହେବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତ ରହନ୍ତୁ।

ଅଧିକା ପଢନ୍ତୁ : ବାଥରୁମରେ ଅଧିକ ହାର୍ଟ ଆଟାକ୍ ହେବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ କଣ? ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ 
 

Share this story

World Odia Language Conferene