ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଦିନ ଦାନ କରନ୍ତୁ ଏହି ୨ଟି ଜିନିଷ, ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ମିଳିବ ପ୍ରଚୁର ଧନ...
 

Donate these two things during Chandra grahan by astrology Tips
ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଦିନ ଦାନ କରନ୍ତୁ ଏହି ୨ଟି ଜିନିଷ

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ହେଉ କିମ୍ବା ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏହାର ବିଶେଷ ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଛି। ଚଳିତ ବର୍ଷର ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ଶେଷ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଅକ୍ଟୋବର ୨୮ ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ ଘଟିବ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ରାହୁ ଗୋଚର ଫଳରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଭୟଙ୍କର ପରିସ୍ଥିତି, ଏହି ରାଶିରେ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ୨୦୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଡିବ ପ୍ରଭାବ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଚଳିତ ବର୍ଷର ଶେଷ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ହେବ ଯାହା ଭାରତର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ। ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସମୟରେ କିଛି କାମ କରିବା ନିଷେଧ, ଯେତେବେଳେ କି ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କିଛି କାମ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଶନିଙ୍କ ଆର୍ଶିବାଦରୁ ଚମକିବ ୫ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ଆସୁଛି ଭଲ ସମୟ, କୋଟିପତି ହେବେ ଏହି ସବୁ ରାଶି!

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସମୟରେ କିଛି ଜିନିଷ ଦାନ କରାଯାଏ, ତେବେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିଥାଏ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଦିନ କେଉଁ ଦୁଇଟି ଜିନିଷ ଦାନ କରି ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବା...

ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସମୟରେ ଏହି ୨ଟି ଜିନିଷ ଦାନ କରାଯିବା ଉଚିତ୍

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଓଏଏସ୍‌‌ ସ୍ତରରେ ବଡ଼ ଧରଣର ଅଦଳ ବଦଳ କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର, ବଦଳିଲେ ୨୨୦ ଓଏଏସ୍‌

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସମୟରେ ଧଳା ଜିନିଷ ଦାନ କରାଯିବା ଉଚିତ୍। ବାସ୍ତବରେ, ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏହା ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ଯେ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସମୟରେ ଚାଉଳ ଏବଂ କ୍ଷୀର ଦାନ କରିବା ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆଣିଥାଏ।

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଦିନ, ଚାଉଳ ଏବଂ କ୍ଷୀର ସହିତ ଆପଣ ଦହି, ମିଠା ଏବଂ ଧଳା ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଅଦ୍ଭୁତ ସଂଯୋଗ, ଶରଦ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ, ଏହି ୪ ରାଶି ହେବେ ମାଲାମାଲ୍  !

ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଦିନ ଦାନ କରିବା ସହିତ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ କରନ୍ତୁ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସମୟରେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରିବା ନକାରାତ୍ମକତା ଶକ୍ତି ଦୂର କରିଥାଏ। ଯାହା ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକତା ଭାବନା ଆଣିଥାଏ। ତଥାପି, ଈଶ୍ବରଙ୍କ ଉପାସନା ସମୟରେ, ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିମାକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିବେ ନାହିଁ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ରହିବା ସହ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ 

Share this story