ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଚେକ୍ କରି କରି ଚଳାଉଥିଲେ ଟ୍ରେନ୍, ସାମ୍ନାରୁ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରେନ୍ ଦେଲା ଧକ୍କା: ଦେଖନ୍ତୁ Video

Woman uses mobile phone while driving train see the horrifying accident video
ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଚେକ୍ କରି କରି ଚଳାଉଥିଲେ ଟ୍ରେନ୍,ଦେଖନ୍ତୁ Video
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର ନକରିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଏ । ତଥାପି, ଏହି ଜିନିଷ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ମସ୍ତିଷ୍କରେ ପଶିନଥାଏ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଫୋନ୍ ଉଠାଇବା ଏତେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସୁଥିବା ଗାଡିକୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେତୁ ଅନେକ ଲୋକ ଗୁରୁତର ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । 

ପ୍ରତିଦିନ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର ସହ ଜଡିତ ଦୁର୍ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖାବାକୁ ମିଳେ । ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଫୋନରେ କଥା ହେବାର ସାଂଘାତିକ ଭୁଲ କରିବେ ନାହିଁ । 

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ଖାଆନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଖାଦ୍ୟ; ପିଲା ହେବ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ସୁସ୍ଥସବଳ...

ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା ଡ୍ରାଇଭର ଟ୍ରେନ୍ ଚଳାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ମହିଳା ଟ୍ରେନ୍ ଚଳାଉଥିବା ବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ଚେକ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ଚେକ୍ କରିବାବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ନଜର ଗାଡ଼ିରୁ ହଟିଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ସାମ୍ନାରୁ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରେନ୍ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲା ।

ଯେତେବେଳେ ଟ୍ରେନ୍ ଅନ୍ୟ ଟ୍ରେନ୍ ସହିତ ଧକ୍କା ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲା, ମହିଳା ଟ୍ରେନ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ବହୁତ ଡେରି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା ସହ ଜଡିତ ଏକ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ୨ଟି ଟ୍ରେନ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା । 

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ପୂରଣ ହେଲା 5T ସଚିବ ଭିକେ ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କ ପ୍ରତିଶୃତି, ଦୁଇ ଶଯ୍ୟାଶାୟୀ ରୋଗୀଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସହାୟତା ରାଶି

ଏପରିକି ଟ୍ରେନର ଗ୍ଲାସ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା । ଦ୍ୱିତୀୟ ଟ୍ରେନରେ ବସିଥିବା ଯାତ୍ରୀମାନେ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ । ଆପଣ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ, ଏହି ସିଟରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଆଗ ସିଟ୍ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇ ସିଧା ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ । ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ନାକ ଧରି ଶୋଇରହିଥିଲେ ।

ଦେଖନ୍ତୁ Video:

ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର ହେତୁ ଏହା ପ୍ରଥମ ଦୁର୍ଘଟଣା ନୁହେଁ । ଏହିପରି ଦୁର୍ଘଟଣା ପ୍ରତିଦିନ ଦୁନିଆର କୌଣସି ନା କୌଣସି କୋଣରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ।

Share this story

World Odia Language Conferene