ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଦେଲା ବେଦରଦୀ ପ୍ରେମିକ, ଦୁବାଇରୁ ଭାରତ ଆସି ୪ ଦିନ ଘର ବାହାରେ ଜଗି ରହିଲେ ପ୍ରେମିକା
 

Girlfriend reached UP from Dubai in search of lover
ହୃଦୟ ବାଙ୍ଗିଦେଲା ବେଦରଦୀ ପ୍ରେମିକ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପାଇଁ ପ୍ରେମ ହିଁ ସବୁକିଛି, ପ୍ରେମ ଆଗରେ ସବୁ ଫିକା, କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ କେବେ କାହାକୁ ଡରନ୍ତି ନାହିଁ, ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ନିଜ ଜିଦିରେ ଅଟଳ ରୁହନ୍ତି , ସେମାନେ ସାତ ସମୁଦ୍ର ପାର ହୋଇ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ଖୋଜି ବାହାର କରନ୍ତି । ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ମାମଲା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି । 

ଜଣେ ପ୍ରେମିକା ଦୁବାଇ ରୁ ନିଜ ପ୍ରେମିକର ସନ୍ଧାନରେ ବସ୍ତିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଯୁବତୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କୁ ଦୁବାଇରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଦିନେ ପ୍ରେମିକ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଛାଡି ଦୁବାଇରୁ ଭାରତର ନିଜ ଗାଁକୁ ଫେରିଆସିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକକୁ କଲ କଲେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇ ନଥିଲେ । ତା’ପରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାତ ସମୁଦ୍ର ପାର ହୋଇ ପ୍ରେମିକର ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଗଲେ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ :ଦୀପାବଳି ପୂର୍ବରୁ ଏହି 3 ଟି ସ୍ୱପ୍ନ ଶୁଭ, ଖୁସି ଖବର ମିଳିବା ସହ ମିଳିବ ପ୍ରବଳ ଟଙ୍କା !

ପ୍ରେମିକା ଆସିଥିବା କଥା ଶୁଣି ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଘରେ ତାଲା ପକାଇ କୁଆଡେ ଚାଲିଗଲେ । ପ୍ରେମିକା ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଜିଦିରେ ଅଟଳ ରହି ଗତ ଚାରି ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଘର ବାରଣ୍ଡାରେ ଜଗି ରହି ଥିଲେ। ଏବେ ପ୍ରେମିକା ଜଣଙ୍କ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଉପରୁ ବିଶ୍ଵାସ ହରାଇ ଶେଷରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। 

ଦୁବୁଲିଆ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ରାମନଗର ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ରାଜକୁମାର ପଞ୍ଜାବର ଜଣେ ଝିଅକୁ ଦୁବାଇରେ ଥିବା ବେଳେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଜଲନ୍ଧରର ବାସିନ୍ଦା ଏହି ଝିଅଟି ଗତ ୩ ବର୍ଷ ଧରି ଦୁବାଇରେ ରୋଷେଇ କାମ କରୁଥିଲା। ରାଜକୁମାର ମଧ୍ଯ ଝିଅ ସହିତ ରୋଷେୟା ଭାବେ କରୁଥିଲେ। ଦୁବାଇରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ହେଲା ଓ ସେମାନେ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଶପଥ କଲେ ଏବଂ ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ । 

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : ଦୀପାବଳିରେ ଦୁର୍ଲଭ ସଂଯୋଗ, ଏମାନଙ୍କୁ ଧନୀ ହେବାରୁ କେହି ରୋକିପାରିବେନି! ଜାଣନ୍ତୁ କାହା ପାଇଁ ଶୁଭ ଓ କାହା ପାଇଁ ଅଶୁଭ...

ତା’ପରେ ରାଜକୁମାର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରତାରଣା କରି ଏକ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଏକ ମାସ ଧରି ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କଲେ ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ନିଜ ପ୍ରେମ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଝିଅଟି ଦୁବାଇରୁ ବସ୍ତି ଆସିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲା । ଏକ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେମିକା ଦୁବାଇରୁ ଲକ୍ଷ୍ନୌକୁ ଆସି ଏକ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ରହିଥିଲେ।

ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବେ ପ୍ରେମିକା ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ସହିତ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରେମିକ ରାଜକୁମାର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ବିବାହ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାଜକୁମାର ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଆ ଘରେ ତାଲା ଦେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଯୁବତୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁବାଇରେ ଏକାଠି ରହୁଥିଲୁ ଏବଂ ମୋତେ ବିବାହ କରିବା ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲୁ। ମାତ୍ର ଏକ ମାସ ପରେ ସେ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ। ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଫୋନ୍ କଲି, ସେ ଫୋନ୍ ଉଠାଇ ନଥିଲେ। ଗତ ସୋମବାର ରାଜକୁମାର ଫୋନ୍ କରି କହିଥିଲେ ମୁଁ ଦୁବାଇ ଆସିଲାଣି, ତୁମେ ବି ଆସିଯାଅ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ :ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗୋଚର, ଦୁର୍ଲଭ ସଂଯୋଗ ଫଳରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ର ବିପୁଳ ଧନଲାଭ!

ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏଏସପି ଦୀପେନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁବାଇର ଏକ ହୋଟେଲରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଏବଂ ଝିଅ କାମ କରୁଥିଲେ। ପୁଅ ଦୁବାଇରୁ ଭାରତ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ଝିଅଟି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଦୁବାଇରୁ ଏଠାକୁ ଆସିଛି । ନାବାଳିକା ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଅନୁସନ୍ଧାନ ଆଧାରରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ୩ ରାଜ୍ୟରେ ୩ଜଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ତାମିଲ୍‍ ଅଧିକାରୀ, ଚାକିରି ଛାଡ଼ି ରାଜନୀତିକ ଅଧ୍ୟାୟରେ ରଖିଛନ୍ତି ପାଦ 
 

Share this story