ବାଇକରେ ପ୍ରେମିକାକୁ ନେଇ ପଳାଉଥିଲା ପ୍ରେମିକ, ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଲାନି ଗାଡ଼ି: ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା

adffef

ବାଇକ୍ ଦେଇଦେଲା ଧୋକା, ତାପରେ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଛେଚା!

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକାଠି ହେବା ପାଇଁ ଦୁନିଆର ସମସ୍ତ ଯୁଦ୍ଧରେ ଲଢ଼ିଥାନ୍ତି । ଏହି ଯୁଦ୍ଧଗୁଡିକରୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଯୁଦ୍ଧ ହେଉଛି ଘରୁ ଫେରାର ହୋଇ ବିବାହ କରିବା । ଅନେକ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବା ପାଇଁ ଘରୁ ପଳାଇବାର କଠିନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : ୨ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ : ୫ ଜିଲ୍ଲାକୁ ରେଡ୍‌ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ

ପରିବାର ଲେକ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ସହମତ ନଥାନ୍ତି । ଯଦିଓ ଗୋଟିଏ ପକ୍ଷ ରାଜି ହୁଏ, ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷ ମନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରେ । ଏହି କାରଣରୁ କେତେକ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଘରୁ ପଳାଇବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥାନ୍ତି । ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ପରିବାର ପ୍ରାୟତ ଜଣେ ଭିଲେନ୍ ହୋଇଯାଏ ଓ ନିଜ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ମାଡପିଟ କରେ କିମ୍ୱା ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଏ ।

 


ଆଜିକାଲି, ବିବାହ ଓ ଏହା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରଦାର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଜଣେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଫେରାର ହୋଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶୀଘ୍ର ବ୍ୟାଗ ପ୍ୟାକ୍ କରି ଘରୁ ବାହାରି ପ୍ରେମିକ ପାଖକୁ ଦୌଡ଼ିକି ଆସେ ।

ପ୍ରେମିକ ତୁରନ୍ତ ବାଇକ୍ ଷ୍ଚାର୍ଟ କରି ସେଠାରୁ ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ, କିନ୍ତୁ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ବାଇକ୍ ଧୋକାଦିଏ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ କଣ କରିବେ ସେନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ହାତ ଓ ଗୋଡ ଫୁଲିଯାଏ । ଯଦି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଧରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରିବେ । ଏହିପରି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ପୁଅ ଝିଅକୁ ପାଖରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଡ୍ରମରେ ଲୁଚାଇ ଦିଏ ।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ପ୍ରଶ୍ନ : ଏମିତି କେଉଁ କାମ ଅଛି, ଯାହାକୁ ମଣିଷ ମଲା ପରେ ବି କରିଥାଏ ?

ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ବାଇକ୍ ଦେଲା ଧୋକା
ସେ ଝିଅଟିକୁ ଲୁଚାଇ ପୁଣି ବାଇକ୍ ଷ୍ଚାର୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ମାତ୍ରେ ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବାଡ଼ି ଧରି ଦୌଡି ଆସନ୍ତି । ଝିଅର ପିତାମାତା ଓ ଭାଇମାନେ ପୁଅକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଗୋଡାନ୍ତି । ତଥାପି, ପୁଅଟି କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସେଠାରୁ ଖସି ପଳାଇଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ପୁଅକୁ ଧରିବାରେ ଅସମର୍ଥ, ସେମାନେ ଫେରି ଆସି ଝିଅକୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ।

ଖୋଜୁଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଆଖି ପାଖରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଡ୍ରମ୍ ଉପରେ ପଡିଥାଏ, ଯାହା ହଲୁଥାଏ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବୁଝି ଯାଆନ୍ତି ଯେ ଏହି ଡ୍ରମରେ ଝିଅ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛି । ଏହା ପରେ କ’ଣ ହେବ, ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଡ୍ରମରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :- କେବଳ ୧୮ ବର୍ଷର ଯୁବକ ପଢ଼ନ୍ତୁ; କେମିତି ରଖିବେ ଲିଙ୍ଗର ଯତ୍ନ

ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଚାରୁଛନ୍ତି ଯେ ଡ୍ରମରେ ପସିଥିବା ଝିଅ କୁଆଡେ ଗଲା? ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଡ୍ରମ୍ ସହିତ ଜାଳି ଦେଇଛନ୍ତି ନା ସୁଯୋଗ ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ସେ ସେଠାରୁ ପଳାଇଛନ୍ତି କି? ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ । ଯେତେବେଳେ ଏକ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଘରୁ ଫେରାର ହେବାକୁ ଯୋଜନା କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଏପରି ବିପଜ୍ଜନକ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡେ ।

 

Share this story

World Odia Language Conferene