World Odia Language Conferene

ସୁଟକେସରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାରକୁ ନେଇ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପତ୍ନୀ, କହିଲେ ଫେସବୁକରେ ଲେଖିବାରୁ କରାଯାଇଛି ହତ୍ୟା...

we killed him as mu husband was sending messages in facebook

ଓଡିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ସୁଟକେସରୁ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାର ସାମନାକୁ ଆସିଲା ସାଂଘାତିକ ଦିଗ । ଫେସବୁକରେ ଲେଖିବା ହେଲା କାଳ । ମୃତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ ଲେଖାଲେଖି କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ।

ମୃତକ ଜଣଙ୍କ ନୟାଗଡ ରଣପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଳଭଦ୍ରପୁର ସ୍ଥିତ ଲଖାପଡାର ମାନସ ରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ର । ସେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ଥିଲେ । ନିଜେ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ ସାଇଟ୍ ଖୋଲି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଖବର ଅପଲୋଡ କରୁଥିଲେ ।

ଏଥିସହ ଇଟା ତିଆରି ମେସିନ ମରାମତି କରନ୍ତି । ତେବେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପରିବାର । ଗତକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ନାଚୁଣୀ ଥାନା ନିକଟସ୍ଥ ହରିପୁର ଜଙ୍ଗଲରୁ ଏହି ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ।

ଏଠି କ୍ଲିକ କରି ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ: ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ବିବାହ ନେଇ ପଚରା ଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ ରେ ଏମିତି ଉତ୍ତର ରଖିଲେ ରାହୁଲ, କହିଲେ ଯଦି ବାହା ହେବି ତାହାଲେ ଝିଅ…

ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରୁ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଅବସ୍ଥାରେ ସୁଟକେସ୍ ଦେଖିବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ନାଚୁଣୀ ଥାନା ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସୁଟକେସ ଖୋଲିବା ପରେ ସେଥିରେ ମୃତଦେହ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ତେବେ କିଏ ଓ କାହିଁକି ମନୋରଞ୍ଜନଙ୍କୁ ମାରିଲେ ସେ ନେଇ ପୋଲିସ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିପାରିନି । ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ଓ ଡଗସ୍ୱାର୍ଡ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ସହ ପରିବାରର ଅଭିଯୋଗକୁ ଆଧାର କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ ୨ଜଣ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି ପୁଲିସ ।

Share this story