World Odia Language Conferene

ଛୋଟଛୁଆ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରେ ଲଙ୍କାଗୁଣ୍ଡ ଦେଇ ଅତ୍ୟାଚାର କଲା ଦୋକାନୀ, ଆଉ ତାପରେ କିଛି ଏପରି ଘଟିଥିଲା...

minor tortured after giving chilly powder in his private part

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଥଣ୍ଡା ପାଣି ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ନାବାଳକଙ୍କୁ ଥାର୍ଡ଼ ଡିଗ୍ରୀ ଅତ୍ୟାଚାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ନିର୍ଦ୍ଦୋଷଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା 'ଥାର୍ଡ଼ ଡିଗ୍ରୀ', ଜଣେ ଦୋକାନୀ ଦେଇଛି ଯିଏ କି ଲଙ୍କା ପାଉଡରକୁ ତାଙ୍କ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରେ ଲଗାଇ ଶିଶୁଟିର କପଡା ମଧ୍ୟ ଚିରି ଦେଇଥିଲେ ।

ତେଲେଙ୍ଗାନାର ନାମ୍ପାଲିରେ ଜଣେ 9 ବର୍ଷର ବାଳକ ଏକ ଦୋକାନରୁ ଥଣ୍ଡା ପାଣି ଚୋରି କରୁଥିବା ଧରାପଡିଛି । ଦୋକାନୀ ପିଲାଟି ଚୋରି କରିବା ମାତ୍ରେ ସେ ପିଲାଟିକୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ପିଟିଥିଲେ ।

ଏଠି କ୍ଲିକ କରି ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : ହୋସ ଉଡ଼ାଇଲା ଗୟା ସାନ୍ତରାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଗଣିବା, ଗଣି ଗଣି ଭିଜିଲାନ୍ସ ନୟାନ୍ତ, କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଠାବ...

ତା’ପରେ କିନ୍ତୁ ଦୋକାନୀ କୃଷ୍ଣ ପିଲାଟିର ପୋଷାକ ଚିରିଦେଇ ତାଙ୍କ ହାତ ଏବଂ ଗୋଡକୁ ଏକ ଦଉଡିରେ ବାନ୍ଧି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ଚିରିଦେବା ପରେ ତାଙ୍କ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରେ ଲଙ୍କା ଚିଲି ପାଉଡର ଲଗେଇଦେଇଥିଲେ । ପୀଡିତା ଶିଶୁର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ, ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୋକାନୀକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

ଏହି ନିର୍ମମ ଏବଂ ଅମାନବିକତା ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଆସିଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଏଠାରେ ଥିବା ଏକ ଦୋକାନର ମାଲିକ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ 9 ବର୍ଷର ବାଳକକୁ ଫୋପାଡି ଦେଇଥିଲେ । ପିଲାଟି ଲଙ୍କା ଗୁଣ୍ଡ ପୋଡା ଯୋଗୁଁ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ।

କିନ୍ତୁ ଦୋକାନୀ କୃଷ୍ଣ ପିଲାଟି ଉପରେ ଦୟା ଭାବ ଆଣିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତାଙ୍କର ପୁରା ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ ।

Share this story