World Odia Language Conferene

ଝିଅ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖିଲା ମାତ୍ରେ ମାଡିବସି କିସ୍ କରି ପଳଉଛି ଏହି ଯୁବକ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ...

Local youth kisses woman knowing her alone

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସିରିୟଲ କିଲରଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଶୁଣିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ବିହାରର ଜାମୁଇରେ ଏକ ସିରିୟଲ କିସର୍ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଏହି ସିରିୟଲ କିସର୍ ଜଣେ ଯୁବକ ଯିଏ ହଠାତ୍ ଅଜ୍ଞାତ ମହିଳା ଏବଂ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ପଳାଇଥାଏ ।

ଜାମୁଇରୁ ଏକ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ସଦର ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରେ ମୋବାଇଲରେ କାହା ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଯୁବକ ଜଣକ ପଛରୁ ଆସି ମହିଳାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହିଳା ଜଣକ କିଛି ବୁଝିପାରନ୍ତି, ସେତବେଳକୁ ଯୁବକ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ଦୌଡ଼ି ପଳାନ୍ତି ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ : ୨୦୨୪ ରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ : ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହେବେ ଅପରାଜିତା, ଲେଖାଶ୍ରୀ ପାଇବେ ଏମପି ଟିକେଟ! ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ...

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ଯୁବକ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବା ପରେ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ, ଭିଡିଓ ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଯିଏ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଛି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛି ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଘଟଣାର 24 ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପରେ ମଧ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିଚାଳନା କିମ୍ବା ଜାମୁଇ ପୋଲିସ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିନାହାଁନ୍ତି ।

ଏହି ଘଟଣା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ସଦର ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରେ ଜଣେ ମହିଳା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମୀ ଫୋନରେ କାହା ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ । ମହିଳା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମୀ ଜାମୋଇର ସଦର ହସ୍ପିଟାଲରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ଯୁବକ ଜଣକ ସଦର ଡାକ୍ତରଖାନାର ଚାରି କାନ୍ଥ ପାର ହୋଇ ଭିତରକୁ ଆସି ମହିଳା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ : ଗାଡିର ଟାୟର ଫାଟି ଦୁର୍ଘଟଣା ହେଲେ କ୍ଷତି ପୂରଣ ଦେବ ବୀମା କମ୍ପାନୀ

ପୀଡିତା ଏହି ମାମଲାରେ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରି ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ଜାମୁଇ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି କିନ୍ତୁ ଯୁବକ ପୋଲିସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ନାହିଁ ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ :


ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜାମୁଇର ସଦର ଡିଏସପି ଡକ୍ଟର ରାକେଶ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲା ନୋଟିସକୁ ଆସିଛି ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସକ୍ରିୟ ଅଛି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆମ ହେପାଜତରେ ରହିବେ ।

Share this story