World Odia Language Conferene

ଯେଉଁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଦ୍ୟା ଶିଖାଇଲେ ସେହି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଦ୍ୟାରାଣ ପକାଇ ନେଇ ଟ୍ୟୁସନ୍‌ ସାର୍‌ ଫେରାର, ବାପା ମା ଛଟପଟ...

Tuition sir fled away with girl student in love affairs

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ ବ୍ୟୁରୋ: ସବୁ କଳିଯୁଗ କାହିଁକି ନା ଯାହାକୁ ପାଠ ପଢା ଶିଖାଇଲେ ସେହି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହିଁ ପ୍ରେମ କରି ବସିଲେ ଟ୍ୟୁସନ୍‌ ସାର୍‌ । ଆଉ ପରିଣାମ ଟ୍ୟୁସନରୁ ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀକୁ ନେଇ ଫେରାର ମାଷ୍ଟର ।

ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଗତ ଡ଼ିସେମ୍ବର ୭ ରେ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତଳଜଙ୍ଗ ଗାଁରେ ଘଟିଛି । ନାବାଳିକା ତଥା ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ଏହି ଗାଁର ବିକ୍ରମ ନାୟକଙ୍କ ପାଖେ ଟ୍ୟୁସନ ହେଉଥିଲେ ।

ଏଠି କ୍ଲିକ କରି ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ: କଣ ରେପ୍ କରି ୧୨ କିମି ଘୋଷାଡି ମାରିଥିଲେ କି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ? ୧୦ ପେଜ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ୍ ରେ ବଡ ଖୁଲାଶା

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟ୍ୟୁସନ କରିବା ସହିତ ବିକ୍ରମ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ରାତିରେ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରୁଥିଲେ । ଆଉ ରାତିସାରା ମାଷ୍ଟ୍ରେ ଛାତ୍ରୀକୁ କୁଆଡେ ଭରପୁର ପ୍ରେମ ଜ୍ଞାନ ଦେଇଆସୁଥିଲେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ଘଟଣା ପରିବାର ଲୋକ ଜାଣିବା ପରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପରେ ଟ୍ୟୁସନ୍ ମାଷ୍ଟର ବିକ୍ରମ୍‌ଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

କିଛି ଦିନ ଜେଲରେ ରହିବା ପରେ ବିକ୍ରମ ମୁକୁଳି ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଡିସେମ୍ବର ୭ ତାରିଖରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନେଇ ବିକ୍ରମ ଫେରାର ହୋଇଥିବା ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଏଠି କ୍ଲିକ କରି ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ: ଏମଆରଆଇ (MRI), ସିଟି ସ୍କାନ (CT Scan) ଏବଂ ସମସ୍ତ ଟେଷ୍ଟ ସାରିବା ପରେ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଡାକ୍ତର, କହିଲେ...

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ସଦର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ଝିଅକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ପରିବାର ଲୋକ ବାରମ୍ବାର ଥାନାକୁ ଦୌଡ଼ି ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସେଠାରେ ପୋଲିସଙ୍କ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାରର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ଏନେଇ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ବାପା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଝିଅକୁ ଫେରି ପାଇବା ଆଶାରେ ଥାନାକୁ ଯାଇ ପୋଲିସର ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ବିରୋଧରେ ସୋମବାର ପରିବାର ଲୋକ ଏସପିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି ।

Share this story