World Odia Language Conferene

ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ତାରିଖରେ ଜୟପୁର, ୧୩ରେ ବରଗଡ଼ ସମାବେଶରେ ଯୋଗ ଦେବେ ରାହୁଲ

ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ତାରିଖରେ ଜୟପୁର, ୧୩ରେ ବରଗଡ଼ ସମାବେଶରେ ଯୋଗ ଦେବେ ରାହୁଲ
ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ତାରିଖରେ ଜୟପୁର, ୧୩ରେ ବରଗଡ଼ ସମାବେଶରେ ଯୋଗ ଦେବେ ରାହୁଲ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ଦୁଇ ଥର ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ । ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ ଦଳରେ ଆଜି ଠାରୁ ତୟାରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଦେଇଛି । ରାହୁଲ କୋରାପୁଟ ପିଲ୍ଲାର ଜୟପୁର ଠାରେ ଆୟୋଜିତ ଦଳର ସାଧାରଣ ସଭାରେ ଯୋଗଦେବେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସେ ୮ ତାରିଖରେ ଜୟପୁର ଆସୁଥିବା ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କମିଟିର ଉପ-ସଭାପତି ଆର୍ଯ୍ୟ କୁମାର ଜ୍ଞାନେନ୍ଦ୍ର ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ତାରିଖରେ ଦୁଇଟି ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଏବେ ବ୍ୟତିକ୍ରମ ଦେଖାଦେଇଛି । କାରଣ ଜଣାପଡିଛି କି ସମୟ ଅଭାବ ଯୋଗୁ ରାହୁଲ ଦୁଇ ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତରେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ । ତେଣୁ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ ଅବସରରେ ରାହୁଲ ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ତାରିଖରେ ଜୟପୁରରେ ଆୟୋଜିତ ମହିଳା ସମାବେଶରେ ଯୋଗଦେବେ ।

ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ସେହିଦିନ ମହିଳା ସମାଦେଶ ସରିବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଚାଷୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସହିତ ଦଳୀୟ ସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ । ପୁଣି ଥରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୩ରେ ସେ ବରଗଡ଼ ଆସିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

Share this story