World Odia Language Conferene

କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ବିଜେଡିରେ ଯୋଗ ଦେଲେ ମହିଳା ସଭାନେତ୍ରୀ ସୁମିତ୍ରା ଜେନା

କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ବିଜେଡିରେ ଯୋଗ ଦେଲେ ମହିଳା ସଭାନେତ୍ରୀ ସୁମିତ୍ରା ଜେନା
କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ବିଜେଡିରେ ଯୋଗ ଦେଲେ ମହିଳା ସଭାନେତ୍ରୀ ସୁମିତ୍ରା ଜେନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନିର୍ବାଚନ ଯେତେ ପାଖେଇ ଆସୁଛି, ନେତାମାନଙ୍କର ଦଳ ପରିବର୍ତନ ବଡ଼ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଦୀର୍ଘ ଦିନର ବାଦ ବିବାଦ ପରେ ଆଜି କଂଗ୍ରେସ ଛାଡ଼ି ମହିଳା ସଭାନେତ୍ରୀ ସୁମିତ୍ରା ଜେନା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ବିଜେଡି କର୍ମୀମାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ବିଜେଡିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଟିକେଟ ବଣ୍ଟନକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିବା ସୁମିତ୍ରା ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ଟିକେଟ ବଣ୍ଟନକୁ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ହୋହଲ୍ଲା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ନେତା ସହ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ହେବାରୁ, ଏନେଇ ସେ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ । କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଦଳିଅ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସାମ୍ନାରେ ଧାରଣାରେ ମଧ୍ୟ ବସିଥିଲେ । ପିସିସି ସଭାପତି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେବା ପରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହୋଇନଥିଲା ।

ସୁମିତ୍ରା ଭଦ୍ରକ ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ଦାବିଦାର ଥିବା ବେଳେ ଦଳ ସେଠାରେ ନଳିନୀ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଦଳରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନ୍ୟାୟ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ନିଜ ଇସ୍ତାଫା ଦେଇ ଆଜି ବିଜେଡିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Share this story