World Odia Language Conferene

ରାହୁଙ୍କ ନକ୍ଷେତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଏହି ୬ ରାଶି, ନଚେତ୍ ହେବ ବଡ କ୍ଷତି!

Rahu Nakshatra Parivartan 2024 these 6 Zodiac Signs of people will little bit unlucky
ରାହୁ ଗୋଚର ୬ ରାଶିଙ୍କୁ ବଡ ବିପଦ!
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ରାହୁ ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ରେ ମୀନ ରାଶି ଏବଂ ରେବତୀ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରାୟ ସାତ ମାସ ପରେ, ମେ ୬ତାରିଖରେ, ରାହୁ ରେବତୀ ନକ୍ଷତ୍ରର ପ୍ରଥମ ସ୍ଥିତିରେ ଗତି କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଏଠାରେ ଜୁଲାଇ ୮ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ। 

ରେବତୀ ନକ୍ଷତ୍ରର ପ୍ରଥମ ସ୍ଥିତିକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା କାରଣରୁ ଏହି ସବୁ ରାଶି ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ...

ମେଷ ରାଶି :- ରାହୁଙ୍କ ଏଭଳି ଗତିବିଧି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍। କାହିଁକି ନା ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ଏହା ସହ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି :- ଏହି ସମୟରେ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କଥାବର୍ତ୍ତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆପଣ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡ଼ା କରିପାରନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ଭୋଗିପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି :- ମକର ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ। କିଛି ଅଦରକାରୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମାଆଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡ଼ା ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ବି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି :- ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ସଚେତନ ହେଲେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବାରୁ ବଞ୍ଚିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖୁଛନ୍ତି ତାହାହେଲେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ।

ଧନୁ ରାଶି :- ଏହି ସମୟରେ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯେଉଁମାନଙ୍କର ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି ସେମାନେ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଏହାସହ ଅଦରକାରୀ ବିଷୟକୁ ନେଇ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି :- ସିଂହ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଭାବିଚିନ୍ତି ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଘରେ ଟେନସନର ପରିବେଶ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

( Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟ ସାଧାରଣ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ, ଏହାକୁ ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ନିଶ୍ଚିତ କରେ ନାହିଁ । ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ।)

Share this story