ଆଜିର ରାଶିଫଳ: ଶନି ଦୃଷ୍ଟି ବୁଧ ହେତୁ କାମଗୁଡିକ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ଅନ୍ୟକୁ ଦାୟୀ କରି ବିରକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିବେ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଓ ଅଙ୍କ

0 378

ମେଷ: ପାପଗ୍ରହ ଦୃଷ୍ଟି ଚତୁର୍ଥଭାବ ଯୋଗୁଁ ଅସୁସ୍ଥ ପାରିବେଶିକ କୁପ୍ରଭାବ , ମାନସିକ ଓ ଶାରୀରିକ ଦିଗ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ ନାହିଁ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଗ୍ରୀନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୨ ।

ବୃଷ: ନୀଚରୋହୀ ରାଶ୍ୟାଧିପ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଶେଷ ଭଲ ନ ଥିଲେ ଗୁରୁତର ସମସ୍ୟା ରହିବ । ସଭା ସମିତିରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- କ୍ରୀମ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୯ ।

ମିଥୁନ: ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ମଧ୍ୟରେ କାମ ଅଟକି ଯିବା ସଙ୍ଗକୁ ଅର୍ଥ ସମ୍ପର୍କୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପିଲାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଧୂସର । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୪ ।

କର୍କଟ: ସ୍ୱଗୃହୀ ବକ୍ରୀ ମଙ୍ଗଳ କର୍ମସ୍ଥ ଯୋଗୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ଲାଭର ସୌଭାଗ୍ୟ ପାଇବେ । ସାମୟିକ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଗ୍ରୀନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୮ ।

ସିଂହ: ପାପଗ୍ରହ ମଧ୍ୟସ୍ଥ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଯୋଗୁ ଅସନ୍ତୁଳନ କଥାବାର୍ତ୍ତାରୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ଜାଲରେ ଛନ୍ଦିହୋଇ ମାନସିକ ସ୍ଥିରତା ହରାଇବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ନୀଳ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୧ ।

କନ୍ୟା: ଶନି ଦୃଷ୍ଟି ବୁଧ ହେତୁ କାମଗୁଡିକ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ଅନ୍ୟକୁ ଦାୟୀ କରି ବିରକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିବେ । ମନୋରଞ୍ଜନାଦି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ନାରଙ୍ଗୀ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୭ ।

ତୁଳା: କର୍ମାଧିପ ନିଜ ଭାବରୁ ଅଷ୍ଟମସ୍ତ ଯୋଗୁଁ କାମରେ ସଫଳତା ପାଇବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ । ଆପଣ ଏପରି କି ଆଜି ନିଜ ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭରସା କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ବ୍ରାଉନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୩ ।

ବିଛା: ରାଶିରେ ମୁଣ୍ଡ ନ ଥିବା ଗ୍ରହ ଥିବାରୁ ସାବଧାନତା ସହକାରେ କାମ କରିବା ଭଲ ହେବ, ଅନ୍ୟଥା କେତେକ ସାମାନ୍ୟ ଭୁଲ୍ ରୁ କାମଗୁଡିକ ବିଶୃଙ୍ଖଳିତ ହୋଇପାରେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଲାଲ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୬ ।

ଧନୁ: କୌଣସି ଅଭାବ ନ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ମନଟା ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଭଲ ଲାଗିବ ନାହିଁ । ଚତୁର୍ଥଭାବ ଶନିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଥିବାରୁ ପାରିବାରିକ ଜଞ୍ଜାଳ ବୃଦ୍ଧି ମନସ୍ତାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଧୂସର । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୪ ।

ମକର: ପାପଗ୍ରହ ମଧ୍ୟସ୍ଥ ଗୁରୁ ହେତୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣାରୁ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସାମାନ୍ୟ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ନୀଳ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୮ ।

କୁମ୍ଭ: ଶୁକ୍ର ଦୃଷ୍ଟିରେ ଚନ୍ଦ୍ର ହେତୁ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପାଇ ହଠାତ୍ ଆକସ୍ମିକ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । କ୍ଳାନ୍ତି ଓ ଅବସାଦ ଦେଖା ଦେଇପାରେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- କଫି । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୫ ।

ମୀନ: ବୁଧ ରାଶି ଠାରୁ ଅଷ୍ଟମସ୍ଥ ହେତୁ ପରିବାରରେ ସମସୟା ସମାଧାନ ନ ହେବା କାରଣରୁ ଟେନସନ୍ ବଢିଯିବ । ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣାରୁ ଭୋଗ ବିଳାସରେ ବାଧାବିଘ୍ନ ଘଟିପାରେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ମେରୁନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୩ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.