ଚାକରଙ୍କ ଏଭଳି କାମ ଦେଖି ବାହା ହୋଇଗଲେ 22 ବର୍ଷୀୟ ମଳିକିଆଣି, କିଛି ଏପରି ରହସ୍ୟମୟ ଥିଲା ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ...

servant marry his female house owner by creating this surprise before her

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ ବ୍ୟୁରୋ: ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଭାରତୀୟମାନେ ବହୁତ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରିୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସହରରେ ଆମେ ଏକ ରୁ ବଳି ଏକ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ହୋଟେଲ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ ଯେଉଁଠାରେ ଜିଭ ଲାଳସା ରୋଷେଇ ପାରସୀ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ଭାରତୀୟମାନେ ନନ୍ ଭେଜ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

ଚିକେନ୍, ମଟନ୍ ଏବଂ ମାଛ ଆନନ୍ଦରେ ଖାଇଥିବାର ଥିବାର ଦେଖାଯାଏ। ଚିକେନ୍ ବିରିୟାନି, ମଟନ୍ ବିରିୟାନି, ତାଣ୍ଡୋରି ଚିକେନ୍ ପରି ଅନେକ ଖାଦ୍ୟ ପାଇଁ ଭାରତୀୟମାନେ ପାଗଳ। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତେବେ ମଟନ୍ ତରକାରୀ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଜାଣି ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡ଼ିଯିବ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି। ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଅନନ୍ୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ହେଉଛି, ଏବଂ ନିଆଁ ବ୍ୟାପି ଚାଲିଛି| କୁହାଯାଏ ଯେ ଜଣେ ପୁରୁଷର ପ୍ରେମ ଜିତିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ହୃଦୟର ରାସ୍ତା ତାଙ୍କ ପେଟ ଦ୍ୱାରା ଦେଇ ଯାଇଥାଏ । ତେଣୁ ଆପଣ କାହାକୁ ଭଲ ଖାଇବା  ଖାଇ ତା’ର ପ୍ରେମ ଜିତି ପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ମଟନ୍ ତରକାରୀ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରିବେ।

ଏଠି କ୍ଲିକ କରି ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : ପୁରୀରେ ଦୋହରାଇଲେ ନିର୍ଭୟା ଭଳି ନାରକିୟ କାଣ୍ଡ, ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ଆଉ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ଏସିଡ଼ ପକେଇ ଜାଳିଦେଲେ...

କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରେମ ଝଗଡା ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ। ଆଲିଆ ଏବଂ ରାଫିକ୍ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​। ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଝଗଡା କରିଥିଲେ । ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ ରଫିକ୍ ତାଙ୍କର ମଟନ୍ ତରକାରୀ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ ଆଉ ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ହିଁ ସବୁକିଛି ବଦଳି ଯାଇଥିଲା । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ NMP ରେ ମଟନ୍ ତରକାରୀ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏହିପରି ଭାବେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମ କାହାଣୀ :

ପାକିସ୍ତାନୀ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ସୟଦ ବାସିତ ଅଲି ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କହିଛନ୍ତି। ରଫିକ୍ ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଏବଂ ଆଲିଆ ପ୍ରଥମେ ଏକ ରିକ୍ସାରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ରିକ୍ସାରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ଆଲିଆ ରାଫିକ୍ ଙ୍କୁ କାନ ତଳେ ଶକ୍ତ ଚାପୁଡ଼ା ଦେଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ଆଲିୟା ରିକ୍ସା ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ, ରଫିକ୍ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ଅନୁସରଣ କରିଥିଲେ, ଅନେକ ଦିନ ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ବୁଲି ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି କ୍ଷମା ମାଗିବା ପାଇଁ ନୁହଁ ବରଂ କାମ ପାଇଁ । ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପରେ ଦିନେ କାମ ବିଷୟରେ ରାଫିକ୍ ଆଲିଆଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଜଣେ ଭଲ ରୋଷେୟା ଆଉ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ରାନ୍ଧିବା ଏବଂ ଘର କାମ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରେ। ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ପ୍ରେମରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ ।

ଏଠି କ୍ଲିକ କରି ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ : ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଲେ ମହିଳାମାନେ କଣ ସତରେ ମୋଟି ହୋଇଯାଆନ୍ତି? ଜାଣନ୍ତୁ ଶରୀର ବୃଦ୍ଧିର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ

ପ୍ରେମରେ ବୟସ, ରଙ୍ଗ, ଭେଦଭାବ, ଭାଷା କିଛି ଦେଖା ଯାଏ ନାହିଁ :

ଏହା ପରେ ରଫିକ୍ ଆଲିଆଙ୍କ ଘରେ ଚାକିରି ପାଇଲେ ଏବଂ ଘରର ବିଭିନ୍ନ କାମ ମଧ୍ୟ କଲେ । ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ରଫିକ୍ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ମଟନ୍ ହାଣ୍ଡି ତରକାରୀ ତିଆରି କରିଥିଲେ। ଆଲିଆ ଏହି ଖାଦ୍ୟକୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ରାଫିକ୍ ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ବସି ଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଶେଷରେ ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେଇ ନଥିଲେ।

ଆଜି ରାଫିକ୍ ଘର ସମ୍ଭାଳେ ଏବଂ ଆଲିଆ ଅନଲାଇନ୍ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି । କୌତୁହଳର ବିଷୟ ଏହା ଯେ, ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ 33 ବର୍ଷର ବୟସ ପାର୍ଥକ୍ୟ।ଆଲିଆ 22 ବର୍ଷ ହୋଇଥିବାବେଳେ ରଫିକ୍ 55 ବର୍ଷ । କଥାରେ ଅଛି ପ୍ରେମରେ ବୟସ, ରଙ୍ଗ, ଭେଦଭାବ, ଭାଷା କିଛି ଦେଖା ଯାଏ ନାହିଁ ଯାହା ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଏହାର ଏକ ଜ୍ୱଳନ୍ତ ଉଦାହରଣ। ବର୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଥିବା ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ପାକିସ୍ତାନର।

Share this story

World Odia Language Conferene