ଛେଳି ଜନ୍ମ ଦେଲା ମଣିଷ ମୁହଁ ଥିବା ଛୁଆ, ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ମାନବ ରୂପ ଧାରଣ କରିଥିବା ଏହି ଛେଳି ଛୁଆର ଭିଡ଼ିଓ, ଦେଖନ୍ତୁ...

goat gave birth to human child really shocking

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ବି ସତ। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଭିଡିଓ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଜିକାଲି ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ବାହାରକୁ ଆସୁଛି । ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଏହି ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି । ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଛେଳି ଛୁଆର ମୁହଁ ଦେଖିବାକୁ ଅବିକଳ ମଣିଷ ମୁହଁ ଭଳି:

ଗୋଟିଏ ଛେଳି ଏକ ଶିଶୁକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛି ଯାହାର ମୁହଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ମନୁଷ୍ୟ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି ଘଟଣା ବିଡିଶାର ସିରୋଞ୍ଜ ତହସିଲର ସେମାଲ ଖେଡି ଗ୍ରାମରୁ ରିପୋର୍ଟ କରାଯାଇଛି ।

ତେବେ ଛେଳିର ମାଲିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଛେଳି ଏକ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେବା ମାତ୍ରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଛେଳିର ପିଲାଟି ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖାଯାଉଥିଲା, ସେହି ଶିଶୁର ଚେହେରା ମନୁଷ୍ୟ ସନ୍ତାନ ପରି ଥିଲା ।

ଛେଳି ଛୁଆକୁ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଛି ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼:

ଏହି ଖବର ଗାଁରେ ବ୍ୟାପିବା ମାତ୍ରେ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରୁ ଲୋକମାନେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ଛେଳିର ପିଲାକୁ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲୋକମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି ।

ତଳେ କ୍ଲିକ କରି ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ :

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଛେଳିର ମାଲିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଛେଳି ଏକ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେବା ମାତ୍ରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଉଠିଥିବା ଫଟୋରୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ଛେଳିର ଶିଶୁଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବିକଶିତ ହୋଇନଥିଲା । ତଥାପି, ରୂପଟି ମନୁଷ୍ୟର ଚେହେରା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି ।

Share this story

World Odia Language Conferene